Animace a videa

Pomůžeme vám objasnit výhody vašeho produktu nebo představit příběh vašeho podniku. A právě na taková videa se specializujeme - od vytvoření grafiky, ozvučení a dabingu až po výsledné animované nebo reklamní video.

Přehrát showreel

Reklamní video

Naší hlavní doménou je schopnost upoutat návštěvníka funkční reklamou. Po realizování více než 800 animovaných bannerů máme dostatek zkušeností a know-how na to, abychom věděli, jak představit produkt správnou formou.

Ukázat více

Animované video

Animované video dnes vzkvétá a využívá ho stále více firem. Pomocí různých stylů animace, úderného storyboardu a zvukových efektů dokážeme do 1 minuty objasnit celý váš projekt.

Ukázat více

Animace na sociální sítě

Pokud šaty dělají člověka, tak vizuál dělá značku. Investujte do kvalitního videoobsahu na sociálních sítích a spojte svou značku s asociacemi: prémiová, moderní, lidská.

Ukázat více

Lottie animace

Lottie jsou budoucností animací a interaktivního designu. Rozpohybují a zinteraktivní váš web či mobilní aplikaci bez zbytečného programování. Lottie navíc podporují všechny platformy včetně Androidu a iOS.

Ukázat více

Filmové video

Jedna věc je předat informaci, druhá podnítit interakci. Ale co když potřebujete obojí? Tvoříme formát videa, které dokáže vyprávět příběh a zároveň poskytne přímou cestu k interakci.

Ukázat více

Každé zhlédnutí se počítá

Aby videa byla použitelná na co nejširším spektru platforem, dokážeme je pro vás optimalizovat rozměrově, či z pohledu datové velikosti. Připravíme videa pro obrazovky orientované na výšku nebo na šířku, díky čemuž oslovíte cílovou skupinu na různých platformách.

0 comments
0 followers

Potřebujete radu od našeho experta na videa?

Kontaktujte ho