Animované video

Představte svou značku videopříběhem Prohlédněte si ukázky projektů

Top 3 výhody
animovaného videa

Umí upoutat příběhem

Lidé nemají rádi poučky. Mají rádi příběhy. Kvalitní animované video s dobrým příběhem a špetkou emocí snadno zaujme publikum a pomůže mu vytvořit si vůči značce emocionální vazbu.

Je skvělý učitel

Náše mozek se stresuje mnohem méně, když se učí z videí. Nemusí totiž vynaložit tolik úsilí jako při zpracování textu. Proto jsou videa skvělým nástrojem na různá školení, přednášky apod.

Posiluje značku

Videa pomáhají zvyšovat povědomí o vaší značce a zvyšují její důvěryhodnost v očích veřejnosti. Kvalitní videoprodukce je také znakem progresivního růstu společnosti.

Prohlédněte si naše
2D animovaná videa

Jednoduchý flat, moderní outline či hand-drawn motiv; při tvorbě videa zohledňujeme, jaký styl je atraktivní pro vaši cílovou skupinu. Tento typ videa můžete použít jako Explainer video, školící video, videoreklamu na Facebook, Instagram nebo Youtube.

Cena a čas produkce

Naší misí je vytvořit něco, co vám pomůže. Proto každý projekt naceňujeme individuálně.

Jak to probíhá?
Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci. Během ní zjistíme, co přesně potřebujete, připravíme vám nabídku/y a vy si vyberete, co vám vyhovuje. Následně začneme s výrobou.
Jednoduché jako sovětské družice.

Jak dlouho to trvá?
Na tvorbu od prvotního briefu až po výsledné video potřebujeme cca 2 až 3 týdny.
Pokud vám však hoří koudel pod raketou nebo vás tlačí nějaký deadline, krátkodobě dokážeme fungovat v raketovém módu i my.

Získejte cenovou nabídku zdarma

Potřebujete radu od našeho experta na videa?

Kontaktujte ho