Animované video

Představte svou značku videopříběhem Prohlédněte si ukázky projektů

Kde se hodí animované video?


E-learning / školící video

Školící videa mají za účel vzdělávat uživatele. Slouží pro vysvětlení funkce firemních produktů a služeb, k edukativním účelům na webech, které se touto problematikou zabývají. Skvělý nástroj pro levné a efektivní vzdělávání většího počtu osob, například pro firmy a jejich zaměstnance.

Firemní video

Brandové video slouží k prezentaci společnosti a jejich produktů.
Jeho účely jsou marketingové, snaží se tedy zapůsobit dobrým dojmem a vyzdvihnout klady značky. Slouží k brandovým kampaním u PPC reklamy či u reklamy na sociálních sítí.

Explainer video

Explainer videa jsou krátká marketingová videa, sloužící k popisu produktu či služby. Většinou se dávají na homepage nebo podstránku s produktem. Některé firmy uvedly, že prodej produktu po vložení videa stoupl až o 144 %.

Recruiting video

Chcete nabírat nové zaměstnance? Hledáte někoho konkrétního?
Není nic efektivnějšího, než přilákat vhodného kandidáta poutavým videem.
Popište atmosféru na pracovišti a získejte zaměstnance svými benefity.

Cena animovaného videa

Naší misí je vytvořit něco, co vám pomůže. Proto každý projekt naceňujeme individuálně.

Jak to probíhá?
Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci. Během ní zjistíme, co přesně potřebujete, připravíme vám nabídku/y a vy si vyberete, co vám vyhovuje. Následně začneme s výrobou.
Jednoduché jako sovětské družice.

Jak dlouho to trvá?
Na tvorbu od prvotního briefu až po výsledné video potřebujeme cca 2 až 3 týdny.
Pokud vám však hoří koudel pod raketou nebo vás tlačí nějaký deadline, krátkodobě dokážeme fungovat v raketovém módu i my.

Získejte cenovou nabídku zdarma

Jak probíhá produkce?

Konzultace

Než se pustíme do samotné práce, prokonzultujeme s vámi vaše představy, cíle a doporučíme možná řešení. Video musí být k odletu dokonale připravené.

Příprava na odlet

Podle vašich představ navrhneme obsah a vzhled videa, podklady nailustrujeme do scén a vytvoříme text pro spíkra. Po celou dobu spolu vše konzultujeme k ideálnímu výsledku.

Startujeme raketoplán

Video už je téměř hotové! Vybereme vhodného spíkra, licencovou hudbu a celé video dozdobíme zvukovými efekty, aby působilo co nejlépe a vy jste byli spokojení.

Planet illustration