Animované video

Představte svou značku videopříběhem Prohlédněte si ukázky projektů

Kde se hodí animované video?


E-learning / školící video

Školící videa mají za účel vzdělávat uživatele. Slouží pro vysvětlení funkce firemních produktů a služeb, k edukativním účelům na webech, které se touto problematikou zabývají. Skvělý nástroj pro levné a efektivní vzdělávání většího počtu osob, například pro firmy a jejich zaměstnance.

Firemní video

Brandové video slouží k prezentaci společnosti a jejich produktů.
Jeho účely jsou marketingové, snaží se tedy zapůsobit dobrým dojmem a vyzdvihnout klady značky. Slouží k brandovým kampaním u PPC reklamy či u reklamy na sociálních sítí.

Explainer video

Explainer videa jsou krátká marketingová videa, sloužící k popisu produktu či služby. Většinou se dávají na homepage nebo podstránku s produktem. Některé firmy uvedly, že prodej produktu po vložení videa stoupl až o 144 %.

Recruiting video

Chcete nabírat nové zaměstnance? Hledáte někoho konkrétního?
Není nic efektivnějšího, než přilákat vhodného kandidáta poutavým videem.
Popište atmosféru na pracovišti a získejte zaměstnance svými benefity.

Prohlédněte si naše 2D animovaná videa

Jednoduchý flat, moderní outline či hand-drawn motiv; při tvorbě videa zohledňujeme, jaký styl je atraktivní pro vaši cílovou skupinu. Tento typ videa můžete použít jako Explainer video, školící video, videoreklamu na Facebook, Instagram nebo Youtube.

Není tento styl videa přesně to, co hledáte? Prohlédněte si naše další projekty »

Cena animovaného videa

Naší misí je vytvořit něco, co vám pomůže. Proto každý projekt naceňujeme individuálně.

Jak to probíhá?
Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci. Během ní zjistíme, co přesně potřebujete, připravíme vám nabídku/y a vy si vyberete, co vám vyhovuje. Následně začneme s výrobou.
Jednoduché jako sovětské družice.

Jak dlouho to trvá?
Na tvorbu od prvotního briefu až po výsledné video potřebujeme cca 2 až 3 týdny.
Pokud vám však hoří koudel pod raketou nebo vás tlačí nějaký deadline, krátkodobě dokážeme fungovat v raketovém módu i my.

Získejte cenovou nabídku zdarma

Jak probíhá produkce?

Konzultace

Než se pustíme do samotné práce, prokonzultujeme s vámi vaše představy, cíle a doporučíme možná řešení. Video musí být k odletu dokonale připravené.

Příprava na odlet

Podle vašich představ navrhneme obsah a vzhled videa, podklady nailustrujeme do scén a vytvoříme text pro spíkra. Po celou dobu spolu vše konzultujeme k ideálnímu výsledku.

Startujeme raketoplán

Video už je téměř hotové! Vybereme vhodného spíkra, licencovou hudbu a celé video dozdobíme zvukovými efekty, aby působilo co nejlépe a vy jste byli spokojení.

Planet illustration