Promo video

Zvyšte svůj prodej a konverze Prohlédněte si ukázky projektů

Best practices promo videí


Propagační video

I vaše firma potřebuje zpropagovat. Ukažtte světu, čemu se věnujete a v čem jste jedineční. Není lepší způsob než propracované propagační video.

Videoprezentace

Videoprezentace je forma prezentace na jakékoliv téma, zpracovaná poutavě a tak, aby si každý odnesl, co mohl a nejlépe všemu rozuměl.

Produktové video

Máte produkt, který je pro vás zásadní a potřebujete ho dostat mezi lidi?
Nebo jim jen potřebujete vysvětlit, jak váš produkt funguje?
K těmto účelům slouží produktové video.

Animované 2D promo video

2D rozměr vám nabízí barevné animace plné zajímavých myšlenek, kreslených postaviček a spoustou nápadů jak udělat poutavé video. Pomůžeme vám zvolit ten správný styl k vaší značce.

Cena produktového videa

Naší misí je vytvořit něco, co vám pomůže. Proto každý projekt naceňujeme individuálně.

Jak to probíhá?
Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci. Během ní zjistíme, co přesně potřebujete, připravíme vám nabídku/y a vy si vyberete, co vám vyhovuje. Následně začneme s výrobou.
Jednoduché jako sovětské družice.

Jak dlouho to trvá?
Na tvorbu od prvotního briefu až po výsledné video potřebujeme cca 2 až 3 týdny.
Pokud vám však hoří koudel pod raketou nebo vás tlačí nějaký deadline, krátkodobě dokážeme fungovat v raketovém módu i my.

Získejte cenovou nabídku zdarma

Jak probíhá produkce?

Konzultace

Než se pustíme do samotné práce, prokonzultujeme s vámi vaše představy, cíle a doporučíme možná řešení. Video musí být k odletu dokonale připravené.

Příprava na odlet

Podle vašich představ navrhneme obsah a vzhled videa, podklady nailustrujeme do scén a vytvoříme text pro spíkra. Po celou dobu spolu vše konzultujeme k ideálnímu výsledku.

Startujeme raketoplán

Video už je téměř hotové! Vybereme vhodného spíkra, licencovou hudbu a celé video dozdobíme zvukovými efekty, aby působilo co nejlépe a vy jste byli spokojení.

Planet illustration