Reklamní video

Povzbuďte zákazníky k interakci Prohlédněte si ukázky projektů

Možnosti reklamních videí


Youtube reklama

Reklama na youtube je ideální možností jak oslovit to pravé publikum.
Díky mnoha formátům jsme schopni nachystat ideální video pro váš podnik. Budte o krok vpřed, originální reklamou.

Bumper

Špeciální formát reklamy na youtube, který nabízí možnost krátkého videa, které je nepřeskočitelné. Krátká, úderná videa, při jejichž vytváření víme, že je uživatel shlédne až do konce.

Video reklama na Facebooku

Video reklamy na sociálních sítích zažívají boom. Kdo je nepoužívá, jako by nebyl. Zkrátka nejde vidět. Facebook a Instagram video reklama je nejsledovanější reklama vůbec. My vám ji dodáme.

Reklamní spot

Reklamní spot je přibližně půl minutový záznam, který běží v audiovizuálních médiích. Je opěrným bodem marketingu, i když je mnohdy celoplošný a dražší. Kvalitní video je základ. My vám ho vytvoříme.

Video na web stránku

Představte firmu videem či animací na domovské stránce vlastního webu.
Ať je video hrané či animované, zaručuje vám dvě velmi podstatné věci: Bližší vztah se zákazníkem a možnost srozumitelně podat nejdůležitější informace.

Hrané video

Hrané video má svá pro a proti. Sice v něm nemůžete ukázat vše, za to herci dokáží lépe zprostředkovat pocity. A to je základní složka úspěšného marketingu.

Prohlédněte si naše
reklamní videa

Tento typ videí připravujeme pro klienty i ve formátu krátkých příspěvků pro Facebook a Instagram, nebo jako Bumper video pro YouTube. Pomůžeme vám najít styl, který bude sedět k vaší značce a zároveň bude atraktivní pro vaše cílové publikum.

Cena reklamního videa

Naší misí je vytvořit něco, co vám pomůže. Proto každý projekt naceňujeme individuálně.

Jak to probíhá?
Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci. Během ní zjistíme, co přesně potřebujete, připravíme vám nabídku/y a vy si vyberete, co vám vyhovuje. Následně začneme s výrobou.
Jednoduché jako sovětské družice.

Jak dlouho to trvá?
Na tvorbu od prvotního briefu až po výsledné video potřebujeme cca 2 až 3 týdny.
Pokud vám však hoří koudel pod raketou nebo vás tlačí nějaký deadline, krátkodobě dokážeme fungovat v raketovém módu i my.

Získejte cenovou nabídku zdarma

Jak probíhá produkce?

Konzultace

Než se pustíme do samotné práce, prokonzultujeme s vámi vaše představy, cíle a doporučíme možná řešení. Video musí být k odletu dokonale připravené.

Příprava na odlet

Podle vašich představ navrhneme obsah a vzhled videa, podklady nailustrujeme do scén a vytvoříme text pro spíkra. Po celou dobu spolu vše konzultujeme k ideálnímu výsledku.

Startujeme raketoplán

Video už je téměř hotové! Vybereme vhodného spíkra, licencovou hudbu a celé video dozdobíme zvukovými efekty, aby působilo co nejlépe a vy jste byli spokojení.

Planet illustration