Online bannery a videa pro brandové a výkonnostní kampaně

Zajišťujeme kreativní produkci animovaných online bannerů
a video reklamy již více než jednu dekádu.

Bannerová reklama

Vytvoříme pro vás originální a vizuálně atraktivní HTML5 bannery pro využití na sociálních sítích, ve výkonnostních inzertních systémech (Google Ads, Sklik, YouTube, …) a všude tam, kde je potřebujete.

  • analýza klienta a jeho produktu, definování cílů, tvorba koncepce
  • tvorba a optimalizace výstupů ve spolupráci s klientem
  • A/B testovanie, analýza, optimalizácia
  • výběr dynamických formátů AMPHTML / HTML5
  • konverze HTML formátu do formátů vhodných pro sociální sítě

Kontaktovat Prohlédnout projekty

Video reklama

Pro vaše sociální sítě navrhneme a vytvoříme poutavé kreativní video kampaně, jejichž prostřednictvím oslovíte svou cílovou skupinu, rozpovíte příběh vaší značky nebo představíte svůj produkt.

  • definování cílů a výběr vhodné strategie kampaně
  • tvorba kreativního konceptu (soutěže, ankety, cokoliv)
  • Volba a příprava vhodných formátů pro různé sítě a reklamy
  • Rozvíjení brand storytellingu prostřednictvím videí
  • propojení na celkovou strategii komunikace značky

Kontaktovat Prohlédnout projekty

Projekty

Video kampaň

Trdlokafe - Globální video kampaň

Navržení animovaných 2D videí pro awareness a performance kampaň. Tvorba scénáře, moderních ilustrací a dynamické motion animace. Zabezpečení 5 jazykových mutací.

Ing. Věra Melkes

Ing. Věra Melkes

Perfektní spolupráce! Motion Space vyrábělo pro našeho klienta sérii animovaných videí v 5 jazykových mutacích a kromě hlavního motivu vytvořili i sérii desítek reklamních videí ve všech formátech. Vyladění úvodní kreativy proběhlo po několika zpětných vazbách bez problému a samotný proces tvorby nás velmi bavil. I navzdory takto dlouhodobému projektu a ne úplně nejrychlejších schvalovacích procesech na naší straně, proběhlo dokončení projektu hladce a studio nám dodalo nad rámec i další jazykovou mutaci videa. Děkujeme za spolupráci :)

Bannerová kampaň

Galerie animovaných bannerů HTML5/AMPHTML

Tvorba široké škály animovaných bannerů ve formátu HTML5 a AMPHTML.

Tomáš Cisárik

Tomáš Cisárik

S klukama spolupracuji už více jak 4 roky a za dobu naší splupráce jsme si vytvořili až kamarádský vztah. Líbí se mi, že jen připravím zadání a zpět dostanu naprosto perfektní a hlavně kreativní výstup. V marketingu podnikám přes 13 let a vystřídal jsem mnoho dodavatelů a ještě jsem se nesetkal, že by bannery a videoanimace byly na takto profesionální úrovni. Je zde vidět, že specializace je v dnešní době zásadní. Jednoznačně doporučuji.

Bannerová kampaň + Video kampaň

Wflow - Cloudová aplikace pro digitalizaci účetnictví

Kreativní řešení nového business kontentu a nastavení nosného brandu pro sezónní kampaně. Jedinečný flatový motiv a motion animace které píší příběhy.

Dana Hrušková

Dana Hrušková

Vďaka Patrikovi a jeho týmu sme sa od začiatku spolupráce zásadne posunuli vo vizuálnom zobrazovaní našej značky. napriek tomu, že život nášho startupu a biznisu sa točí okolo konzervatívnej aplikácie, ktorá slúži účtovníkom a manažérom na digitalizáciu účtovníctva, chlapci z Motionspace dokázali vytvoriť vizuály a videá, ktoré nielenže zaujmú, ale píšu príbehy, s ktorými sa stotožňujú naši (potenciálni) zákazníci.
Naviac, po prvej kampani sme sa rozhodli zveriť im grafiku našich webových stránok, ktorá teraz ladí s ďalšími komunikačnými kanálmi.

Brand identita wflow.com vybudovaná Motionspace je konzistentná a kompaktná a my máme z toho veľkú radosť. Ďakujeme!

Bannerová kampaň + Video kampaň

Offero - online bazar

Navržení awareness videí, bannerových HTML5 reklam a kreativní strategie pro globální kampaně.

Miro Kalig

Miro Kalig

V rámci awareness a performance kampaní spolupracujem s Motionspace už druhý rok. Zameriavame sa primárne na videá v rôznych štýloch od animovaných 2D až po kreatívne brandové videá na YouTube a sociálne siete. Nesmú chýbať ani špičkové HTML5 bannery, ktoré využívame v rámci remarketingu. Na Motionspace oceňujem komplexnosť, inovatívne riešenia a plnenie ASAP deadlinov.

Bannerová kampaň + Video kampaň

Popradske - Obchod se slovenskou kávou a čajem

Navržení kreativních grafických konceptů a videí pro sociální sítě a bannerové/výkonnostní kampaně. Tvorba funkčních a poutavých newsletterů

Ján Marton

Ján Marton

Spolupráca s MOTIONSPACE je perfektná. Riešenie grafických návrhov na sociálne siete nie je len presným vyjadrením zadania, ale je tam vždy niečo navyše. Niečo čo náš produkt posúva dopredu a po vizuálnej stránke mu dáva skutočnú dušu.

Bannerová kampaň + Video kampaň

Luxor.cz - internetové knihkupectví

Tvorba animovaných HTML5 brandingů pro inzertní sítě. Návrh animovaného video postu pro Facebook.

Beniš Ondřej

Beniš Ondřej

Hledali jsme šikovné grafiky, kteří by dokázali bannery a brandingy na naše dětské knížky pořádně rozhýbat. Tak aby z online reklamy na fantasy knížky na čtenáře dýchl tajemný a kouzelný svět a reklama na komiksy je vtáhla do akčního děje a zábavy. Patrik a jeho tým se vypořádali jak s velmi konkrétním zadáním s velmi nereálnými požadavky, tak s vytvořením vlastního návrhu. Děkujeme!

Video kampaň

FAnn.cz - Online parfumerie - Video kampaně

Tvorba kreativních video kampaní pro YouTube reklamu a sociální sítě

Barbora Mikušová

Barbora Mikušová

S Motionspace sme spolupracovali pri tvorbe videí pre FAnn parfumérie už niekoľkokrát a vždy sme boli veľmi spokojní ako s výsledkom, tak aj s komunikáciou a promptnými reakciami. Vždy nám pripravili viaceré verzie a oceňujeme detailné spracovanie a kreatívny prístup. Už teraz sa tešíme na ďalšie nové spolupráce.

Bannerová kampaň

Invest in Slovakia - Realitní investice

Navržení animovaných HTML 5 bannerů pro inzertní systémy.

Tomáš Barčík

Tomáš Barčík

V rámci bannerových kampaní pro naši crowdfundingovou platformu www.investinslovakia.eu jsme vyzkoušeli Motionspace několikrát. Na spolupráci oceňuji především kreativitu, schopnost přemýšlet nad produktem, jeho prezentací a vysvětlením potenciálním investorům. Perfektní je také přístup k zákazníkovi a rychlost. Pevně věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobá.

Bannerová kampaň

Bannerová kampaň - Realitní projekty

Zastřešování kreativních animovaných AMPHTML bannerů pro realitní projekty

Tomáš Cisárik

Tomáš Cisárik

S klukama spolupracuji už více jak 4 roky a za dobu naší splupráce jsme si vytvořili až kamarádský vztah. Líbí se mi, že jen připravím zadání a zpět dostanu naprosto perfektní a hlavně kreativní výstup. V marketingu podnikám přes 13 let a vystřídal jsem mnoho dodavatelů a ještě jsem se nesetkal, že by bannery a videoanimace byly na takto profesionální úrovni. Je zde vidět, že specializace je v dnešní době zásadní. Jednoznačně doporučuji.

Video kampaň

Getmimo - Web Development program

Navržení kreativních 2D animovaných video kampaní pro sociální sítě a YouTube.

Filip Gresh

Filip Gresh

Motionspace helped us improve the way our app feels and looks. It’s a big difference and one that our customers notice and enjoy every time they open our app.

Proč jsme dobrá volba?

Komplexní pohled

Grafiku netvoříme jako grafici, ale jako reklamní specialisté. Řešíme ideu každého výstupu, připravujeme scénáře, ladíme texty, tvoříme vizuály na míru. Neustále myslíme na to, že reklama má prodávat.

Silný partner pro agentury

Reklamní a mediální agentury nám důvěřují, protože jim umíme rychle dodat kvalitní vizuální podklady, na jejichž tvorbu nemají běžné agentury kapacitu. Přidejte se k nim i vy.

Skvělý poměr cena/výkon

Spolupráce je pro nás úspěšná tehdy, když jsou spokojeny obě strany. Proto je pro nás důležité dodat vám prvotřídní výstup za férovou cenu. Tak, abyste s námi chtěli spolupracovat i příště.

Potřebujete kvalitní digitální kampaň?

Kontaktujte nás