Live action

Povzbuďte zákazníky
k interakci

Možnosti live action videí

Youtube reklama

Reklama na youtube je ideální možností jak oslovit to pravé publikum. Díky mnoha formátům jsme schopni nachystat ideální video pro váš podnik.
Budte o krok vpřed, originální reklamou.

Bumper

Špeciální formát reklamy na youtube, který nabízí možnost krátkého videa, které je nepřeskočitelné. Krátká, úderná videa, při jejichž vytváření víme, že je uživatel shlédne až do konce.

Video reklama na Facebooku

Video reklamy na sociálních sítích zažívají boom. Kdo je nepoužívá, jako by nebyl. Zkrátka nejde vidět. Facebook a Instagram video reklama je nejsledovanější reklama vůbec. My vám ji dodáme.

Reklamní spot

Reklamní spot je přibližně půl minutový záznam, který běží v audiovizuálních médiích. Je opěrným bodem marketingu, i když je mnohdy celoplošný a dražší. Kvalitní video je základ. My vám ho vytvoříme.

Video na web stránku

Představte firmu videem či animací na domovské stránce vlastního webu.
Ať je video hrané či animované, zaručuje vám dvě velmi podstatné věci: Bližší vztah se zákazníkem a možnost srozumitelně podat nejdůležitější informace.

Hrané video

Hrané video má svá pro a proti. Sice v něm nemůžete ukázat vše, za to herci dokáží lépe zprostředkovat pocity. A to je základní složka úspěšného marketingu.

Prohlédněte si naše
live action videa

Tento typ videí připravujeme pro klienty i ve formátu krátkých příspěvků pro Facebook a Instagram, nebo jako Bumper video pro YouTube. Pomůžeme vám najít styl, který bude sedět k vaší značce a zároveň bude atraktivní pro vaše cílové publikum.

Cena live action videa

Naší misí je vytvořit něco, co vám pomůže.
Proto každý projekt naceňujeme individuálně
.

Jak to probíhá?
Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci. Během ní zjistíme, co přesně potřebujete, připravíme vám nabídku/y a vy si vyberete, co vám vyhovuje. Následně začneme s výrobou.
Jednoduché jako sovětské družice.

Jak dlouho to trvá?
Na tvorbu od prvotního briefu až po výsledné video potřebujeme cca 2 až 3 týdny.
Pokud vám však hoří koudel pod raketou nebo vás tlačí nějaký deadline, krátkodobě dokážeme fungovat v raketovém módu i my.

Získejte cenovou nabídku zdarma

Jak probíhá produkce?

1

Vytvoření konceptu

Na základě společné konzultace připravíme myšlenkovou mapu videa, scénář a text pro hlasového herce. Následně si definujeme nejvhodnější styl videa pro váš projekt nebo produkt.

2

Návrh storyboardu

Dle typu a stylu videa připravíme skicový návrh jednotlivých scén videa (tzv. storyboard). Barevnost a grafické prvky přizpůsobíme korporátní identitě vaší firmy.

3

Nahrávání hlasových stop

Pro účely videa nahrajeme jednotlivé hlasové stopy s profesionálními herci v nahrávacím studiu. K dispozici máme mužský i ženský hlas ve slovenském, českém a anglickém jazyce.

4

Animace a zvuk

Nyní přijde ta pravá alchymie! Začínáme animovat a přidávat dynamiku podle připravených scén. K animacím přidáme zvukové efekty a licencovanou hudbu.

Planet 1 illustration Planet 2 illustration Star 1 illustration Star 2 illustration Star 3 illustration Star 4 illustration