Animované video

Představte svou značku videopříběhem

Prohlédněte si naše 2D animovaná videa

Jednoduchý flat, moderný outline či hand-drawn motív; při tvorbě videa zohledňujeme, jaký styl je atraktivní pro vaši cílovou skupinu. Tento typ videa můžete použít jako Explainer video, školící video, videoreklamu na Facebook, Instagram nebo Youtube.

Objevte naše další služby nebo přejděte do sekce projekty a prohlédněte si recenze od našich klientů

Služby Projekty

Potřebujete pomoc?

Nejste si jisti, jaký typ videa potřebujete pro vaše podnikání?
Dejte mi vědět, rád vám s tím během nezávazné konzultace pomůžu.

Kontaktujte ma

Patrik Driečny | Odborník na videa

Jak můžete využít animované video?

E-learning / školící video

Školící videa mají za účel vzdělávat uživatele. Slouží pro vysvětlení funkce firemních produktů a služeb, k edukativním účelům na webech, které se touto problematikou zabývají. Skvělý nástroj pro levné a efektivní vzdělávání většího počtu osob, například pro firmy a jejich zaměstnance.

Firemní video

Brandové video slouží k prezentaci společnosti a jejich produktů.
Jeho účely jsou marketingové, snaží se tedy zapůsobit dobrým dojmem a vyzdvihnout klady značky. Slouží k brandovým kampaním u PPC reklamy či u reklamy na sociálních sítí.

Explainer video

Explainer videa jsou krátká marketingová videa, sloužící k popisu produktu či služby. Většinou se dávají na homepage nebo podstránku s produktem. Některé firmy uvedly, že prodej produktu po vložení videa stoupl až o 144 %.

Recruiting video

Chcete nabírat nové zaměstnance?
Hledáte někoho konkrétního?
Není nic efektivnějšího, než přilákat vhodného kandidáta poutavým videem. Popište atmosféru na pracovišti a získejte zaměstnance svými benefity.

Cena animovaného videa

Naší misí je vytvořit něco, co vám pomůže.
Proto každý projekt naceňujeme individuálně
.

Jak to probíhá?
Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci. Během ní zjistíme, co přesně potřebujete, připravíme vám nabídku/y a vy si vyberete, co vám vyhovuje. Následně začneme s výrobou.
Jednoduché jako sovětské družice.

Jak dlouho to trvá?
Na tvorbu od prvotního briefu až po výsledné video potřebujeme cca 2 až 3 týdny.
Pokud vám však hoří koudel pod raketou nebo vás tlačí nějaký deadline, krátkodobě dokážeme fungovat v raketovém módu i my.

Získejte cenovou nabídku zdarma

Jak probíhá produkce?

1

Vytvoření konceptu

Na základě společné konzultace připravíme myšlenkovou mapu videa, scénář a text pro hlasového herce. Následně si definujeme nejvhodnější styl videa pro váš projekt nebo produkt.

2

Návrh storyboardu

Dle typu a stylu videa připravíme skicový návrh jednotlivých scén videa (tzv. storyboard). Barevnost a grafické prvky přizpůsobíme korporátní identitě vaší firmy.

3

Nahrávání hlasových stop

Pro účely videa nahrajeme jednotlivé hlasové stopy s profesionálními herci v nahrávacím studiu. K dispozici máme mužský i ženský hlas ve slovenském, českém a anglickém jazyce.

4

Animace a zvuk

Nyní přijde ta pravá alchymie! Začínáme animovat a přidávat dynamiku podle připravených scén. K animacím přidáme zvukové efekty a licencovanou hudbu.

Planet 1 illustration Planet 2 illustration Star 1 illustration Star 2 illustration Star 3 illustration Star 4 illustration
Soubory cookie a soukromí

Soubory cookie používáme, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Více informací najdete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.