Promo video

Zvyšte svůj prodej a konverze

Best practices promo videí

Propagační video

I vaše firma potřebuje zpropagovat. Ukažtte světu, čemu se věnujete a v čem jste jedineční. Není lepší způsob než propracované propagační video.

Videoprezentace

Videoprezentace je forma prezentace na jakékoliv téma, zpracovaná poutavě a tak, aby si každý odnesl, co mohl a nejlépe všemu rozuměl.

Produktové video

Máte produkt, který je pro vás zásadní a potřebujete ho dostat mezi lidi? Nebo jim jen potřebujete vysvětlit, jak váš produkt funguje?
K těmto účelům slouží produktové video.

Animované 2D promo video

2D rozměr vám nabízí barevné animace plné zajímavých myšlenek, kreslených postaviček a spoustou nápadů jak udělat poutavé promo videa. Pomůžeme vám zvolit ten správný styl k vaší značce.

Prohlédněte si naše videoreklamy pro sociální sítě

Našim klientům pomáháme budovat viditelnost na sociálních sítích. Většinou jsou to krátká videa do příspěvků na Facebooku, Instagramu nebo Bumper reklamy pro YouTube.

Cena produktového videa

Naší misí je vytvořit něco, co vám pomůže.
Proto každý projekt naceňujeme individuálně
.

Jak to probíhá?

Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci. Během ní zjistíme, co přesně potřebujete, připravíme vám nabídku/y a vy si vyberete, co vám vyhovuje. Následně začneme s výrobou promo videa.
Jednoduché jako sovětské družice.

Jak dlouho to trvá?

Na tvorbu od prvotního briefu až po výsledné video potřebujeme cca 2 až 3 týdny.
Pokud vám však hoří koudel pod raketou nebo vás tlačí nějaký deadline, krátkodobě dokážeme fungovat v raketovém módu i my.

Získejte cenovou nabídku zdarma

Jak probíhá produkce?

1

Vytvoření konceptu

Na základě společné konzultace připravíme myšlenkovou mapu videa, scénář a text pro hlasového herce. Následně si definujeme nejvhodnější styl videa pro váš projekt nebo produkt.

2

Návrh storyboardu

Dle typu a stylu videa připravíme skicový návrh jednotlivých scén videa (tzv. storyboard). Barevnost a grafické prvky přizpůsobíme korporátní identitě vaší firmy.

3

Nahrávání hlasových stop

Pro účely videa nahrajeme jednotlivé hlasové stopy s profesionálními herci v nahrávacím studiu. K dispozici máme mužský i ženský hlas ve slovenském, českém a anglickém jazyce.

4

Animace a zvuk

Nyní přijde ta pravá alchymie! Začínáme animovat a přidávat dynamiku podle připravených scén. K animacím přidáme zvukové efekty a licencovanou hudbu.

Planet 1 illustration Planet 2 illustration Star 1 illustration Star 2 illustration Star 3 illustration Star 4 illustration