Promo video

Využijte promo videa a zvyšte výkonnost vašich kampaní

Podívejte se na naše promo videa

Míra interakce, zapamatovatelnost či míra konverze. To vše jsou metriky, které rostou, když v kampani využijete profesionálně připraveného promo video. Nedovolte potenciálním zákazníkům dívat se jiným směrem. Získejte si jejich pozornost, udržte ji – a našli jste nové klienty.

Potřebujete pomoc?

Nejste si jisti, jaký typ videa potřebujete pro vaše podnikání?
Dejte mi vědět, rád vám s tím během nezávazné konzultace pomůžu.

Kontaktujte ma

Patrik Driečny | Odborník na videa

Promo video vám pomáhá prodat více

Atraktivita

Uprostřed online prostoru plného milionů levných a nevýrazných prezentačních bannerů zazáří profesionální promo video jako kometa na noční obloze. Divák si ho zapamatuje a při dalším kontaktu s produktem se posiluje jeho vnímání značky. To netvrdíme my, ale statistiky.

Interakce

Videoreklama patří v současnosti mezi reklamní formáty s nejvyšší mírou interakce ze všech využívaných formátů. Doba fotografií je za námi, pokud dnes chcete zaujmout, potřebujete dynamické video. čím kvalitnější obsah, tím více interakcí – a tím více se o vašem produktu bude mluvit.

Důvěryhodnost

Značky, kterým důvěřujeme, jsou ty, na něž se nejčastěji obracíme. Profesionální reklama proto spojuje produkt v mysli zákazníka se správnými asociacemi. Při tvorbě promo videa na to myslíme a konzultujeme s klientem ty asociace, které potřebuje v rámci pozicioningu posílit.

Konverze

V byznysu je na konci dne důležité, kolik nových zákazníků jsme získali a kolik jsme dokázali prodat. Promo videa pomáhají přitáhnout na web více návštěvníků, vytvářejí v nich správné asociace a podněcují důvěru ke značce – a to vše se projeví v nákupním košíku, odeslaných poptávkách či uzavřených kontraktech.

Cena promo videa

Naší misí je vytvořit něco, co vám pomůže.
Proto každý projekt naceňujeme individuálně
.

Jak to probíhá?

Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci. Během ní zjistíme, co přesně potřebujete, připravíme vám nabídku/y a vy si vyberete, co vám vyhovuje. Následně začneme s výrobou promo videa.
Jednoduché jako sovětské družice.

Jak dlouho to trvá?

Na tvorbu od prvotního briefu až po výsledné video potřebujeme cca 2 až 3 týdny.
Pokud vám však hoří koudel pod raketou nebo vás tlačí nějaký deadline, krátkodobě dokážeme fungovat v raketovém módu i my.

Získejte cenovou nabídku zdarma

Jak probíhá produkce?

1

Vytvoření konceptu

Na základě společné konzultace připravíme myšlenkovou mapu videa, scénář a text pro hlasového herce. Následně si definujeme nejvhodnější styl videa pro váš projekt nebo produkt.

2

Návrh storyboardu

Dle typu a stylu videa připravíme skicový návrh jednotlivých scén videa (tzv. storyboard). Barevnost a grafické prvky přizpůsobíme korporátní identitě vaší firmy.

3

Nahrávání hlasových stop

Pro účely videa nahrajeme jednotlivé hlasové stopy s profesionálními herci v nahrávacím studiu. K dispozici máme mužský i ženský hlas ve slovenském, českém a anglickém jazyce.

4

Animace a zvuk

Nyní přijde ta pravá alchymie! Začínáme animovat a přidávat dynamiku podle připravených scén. K animacím přidáme zvukové efekty a licencovanou hudbu.

Planet 1 illustration Planet 2 illustration Star 1 illustration Star 2 illustration Star 3 illustration Star 4 illustration
Soubory cookie a soukromí

Soubory cookie používáme, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Více informací najdete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.