Reklamní spot

Oslovte reklamním spotem správnou cílovou skupinu

Podívejte se na naše reklamní spoty

Ideamakeři, copywriteři, animátoři, dabingoví herci. Společně pracujeme na tom, aby měl váš reklamní spot silný příběh, správnou emoci, aby představoval produkt či značku jedinečným způsobem a aby byl vizuálně atraktivní. Podívejte se sami.

Objevte naše další služby nebo přejděte do sekce projekty a prohlédněte si recenze od našich klientů

Služby Projekty

Potřebujete pomoc?

Nejste si jisti, jaký typ videa potřebujete pro vaše podnikání?
Dejte mi vědět, rád vám s tím během nezávazné konzultace pomůžu.

Kontaktujte ma

Patrik Driečny | Odborník na videa

Proč je reklamní spot skvělou volbou?

Živá emoce

Při tvorbě reklamního spotu pracujeme s živými herci, prostory a kulisami. Díky tomu dokážeme do spotu přinést nejen autentické emoce a reálnost, kterou dnes animace nedokáže nahradit. Reklamní spot také pomůže klientovi snáze navázat vztah a důvěru ke značce.

Využitelnost

Jednou z výhod kvalitního reklamního spotu je jeho všestrannost. Pokud dopředu myslíte na to, jaké mediální kanály chcete využít, dokážeme jej natočit tak, aby se takový spot (nebo jeho různé části) dal využít na webu, sociálních sítích, v inzertních systémech a na různých jiných platformách.

Zapamatovatelnost

Pokud byste si nyní měli vzpomenout na oblíbené reklamy, které vás napadnou jako první? Zpravidla to bývají ty s živými herci či skutečnými produkty. Využití skutečných osob v reklamě vytváří snazší zapamatovatelnost oproti těm, u kterých se využívají různé formy animace.

Důvěryhodnost

Lidé mají tendenci identifikovat se s živými postavami, které vystupují ve spotu. Ženy si kupují věci, které dobře vypadají na modelce ve videu, mužům se líbí vůz, který prezentuje úspěšný mladý muž. Reklamní spot zvýší vaši důvěryhodnost a podnítí lidi, aby snili o tom, jaké by bylo vlastnit váš produkt.

Cena reklamního spotu

Naší misí je vytvořit něco, co vám pomůže.
Proto každý projekt naceňujeme individuálně
.

Jak to probíhá?
Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci. Během ní zjistíme, co přesně potřebujete, připravíme vám nabídku/y a vy si vyberete, co vám vyhovuje. Následně začneme s výrobou.
Jednoduché jako sovětské družice.

Jak dlouho to trvá?
Na tvorbu od prvotního briefu až po výsledné video potřebujeme cca 2 až 3 týdny.
Pokud vám však hoří koudel pod raketou nebo vás tlačí nějaký deadline, krátkodobě dokážeme fungovat v raketovém módu i my.

Získejte cenovou nabídku zdarma

Jak probíhá produkce?

1

Vytvoření konceptu

Na základě společné konzultace připravíme myšlenkovou mapu videa, scénář a text pro hlasového herce. Následně si definujeme nejvhodnější styl videa pro váš projekt nebo produkt.

2

Návrh storyboardu

Dle typu a stylu videa připravíme skicový návrh jednotlivých scén videa (tzv. storyboard). Barevnost a grafické prvky přizpůsobíme korporátní identitě vaší firmy.

3

Nahrávání hlasových stop

Pro účely videa nahrajeme jednotlivé hlasové stopy s profesionálními herci v nahrávacím studiu. K dispozici máme mužský i ženský hlas ve slovenském, českém a anglickém jazyce.

4

Animace a zvuk

Nyní přijde ta pravá alchymie! Začínáme animovat a přidávat dynamiku podle připravených scén. K animacím přidáme zvukové efekty a licencovanou hudbu.

Planet 1 illustration Planet 2 illustration Star 1 illustration Star 2 illustration Star 3 illustration Star 4 illustration
Soubory cookie a soukromí

Soubory cookie používáme, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Více informací najdete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.