Vzdělávací video

Využijte sílu animace
ve vzdělávacím videu

Podívejte se na naše vzdělávací videa

Vzdělávací video je jedním z nejlepších způsobů, jak můžete divákům vysvětlit konkrétní problematiku, o kterou mají zájem. Síla e-learning videa se ukrývá v tom, že je názorné, snadno zapamatovatelné a navíc využívá humor k tomu, aby s divákem navázalo spojení.

Potřebujete pomoc?

Nejste si jisti, jaký typ videa potřebujete pro vaše podnikání?
Dejte mi vědět, rád vám s tím během nezávazné konzultace pomůžu.

Kontaktujte ma

Patrik Driečny | Odborník na videa

Jaké jsou výhody vzdělávacího videa?

Přednáška? Ne, zážitek!

Největší problém většiny vzdělávacích materiálů se ukrývá v tom, že nevyužívají obraz jako silné médium. Vzdělávací video předává poselství zabalené do sympatického vizuálu, humoru a nezřídka i poutavého příběhu, díky čemuž v člověku po dohlédnutí nezůstane pouze informace, ale i pocit.

Složitá témata jednoduše

Účinné vzdělávání je postaveno na jednoduchosti. Složité systémy, struktury a procesy dokážeme v e-learning videu díky důkladné přípravě zabalit do jednoduchých příkladů. U našich videí lidé nezívají (pokud si tedy klient neobjedná vzdělávací video o spánku).

Neomezené možnosti

Díky moderním technologiím animace umíme ve vzdělávacím videu představit minulost či budoucnost, podívat se na druhý konec sluneční soustavy i do mikrosvěta integrovaných obvodů. Na rozdíl od živých herců umí animace vylíčit jakoukoli problematiku tak, aby byla srozumitelná pro každého.

Oslovujte a získávejte zaměstnance

Možnosti vzdelávacích videí sa nekončia len pri vzdelávaní. Tento typ videa môzete rovnako dobre vyuźiť aj ako recruiting video, v ktorom potenciálnym budúcim zamestnancom predstavíte vašu spoločnosť, vysvetlíte náplň práce a požiadavky na zamestnanca a odhalíte čosi z vašej firemnej kultúry.

Cena vzdělávacího videa

Naší misí je vytvořit něco, co vám pomůže.
Proto každý projekt naceňujeme individuálně
.

Jak to probíhá?

Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci. Během ní zjistíme, co přesně potřebujete, připravíme vám nabídku/y a vy si vyberete, co vám vyhovuje. Následně začneme s výrobou promo videa.
Jednoduché jako sovětské družice.

Jak dlouho to trvá?

Na tvorbu od prvotního briefu až po výsledné video potřebujeme cca 2 až 3 týdny.
Pokud vám však hoří koudel pod raketou nebo vás tlačí nějaký deadline, krátkodobě dokážeme fungovat v raketovém módu i my.

Získejte cenovou nabídku zdarma

Jak probíhá produkce?

1

Vytvoření konceptu

Na základě společné konzultace připravíme myšlenkovou mapu videa, scénář a text pro hlasového herce. Následně si definujeme nejvhodnější styl videa pro váš projekt nebo produkt.

2

Návrh storyboardu

Dle typu a stylu videa připravíme skicový návrh jednotlivých scén videa (tzv. storyboard). Barevnost a grafické prvky přizpůsobíme korporátní identitě vaší firmy.

3

Nahrávání hlasových stop

Pro účely videa nahrajeme jednotlivé hlasové stopy s profesionálními herci v nahrávacím studiu. K dispozici máme mužský i ženský hlas ve slovenském, českém a anglickém jazyce.

4

Animace a zvuk

Nyní přijde ta pravá alchymie! Začínáme animovat a přidávat dynamiku podle připravených scén. K animacím přidáme zvukové efekty a licencovanou hudbu.

Planet 1 illustration Planet 2 illustration Star 1 illustration Star 2 illustration Star 3 illustration Star 4 illustration
Soubory cookie a soukromí

Soubory cookie používáme, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Více informací najdete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.