Zavřít projekt
Bannerová kampaň

Ukázky kreativních animovaných HTML5 bannerů

Tvoříme profesionální animované bannery pro vaši online reklamu. Získejte vzácné vteřiny klientovy pozornosti. Prohlédněte si naše práce a sami zjistěte, jestli si získají i vaši pozornost.

Tomáš Barčík
Tomáš Barčík CMO

V rámci bannerových kampaní pro naši crowdfundingovou platformu www.investinslovakia.eu jsme vyzkoušeli Motionspace několikrát. Na spolupráci oceňuji především kreativitu, schopnost přemýšlet nad produktem, jeho prezentací a vysvětlením potenciálním investorům. Perfektní je také přístup k zákazníkovi a rychlost. Pevně věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobá.

Miro Kalig
Miro Kalig CEO Offero j.s.a

V rámci awareness a performance kampaní spolupracujem s Motionspace už druhý rok. Zameriavame sa primárne na videá v rôznych štýloch od animovaných 2D až po kreatívne brandové videá na YouTube a sociálne siete. Nesmú chýbať ani špičkové HTML5 bannery, ktoré využívame v rámci remarketingu. Na Motionspace oceňujem komplexnosť, inovatívne riešenia a plnenie ASAP deadlinov.

Jakub Gombár
Jakub Gombár Invelity - CEO

S Motionspace spolupracujeme dlhodobo a berieme ich už pomaly ako súčasť nášho tímu. Sme veľmi spokojní s ich prístupom a inovatívnymi návrhmi. Vďaka Motionspace, vieme navrhovať efektívne videokampane na sociálnych sieťach či na YouTube. Okrem videí nám pripravujú aj animované bannery, pri ktorých vidíme, že ľudí zaujmu viac a takýto formát má takmer vždy vyššiu mieru prekliku v porovnaní so statickou grafikou.

Tomáš Čisárik
Tomáš Čisárik Co - Founder

S klukama z Motionspace spolupracuji už více jak 4 roky a za dobu naší spolupráce jsme si vytvořili až kamarádský vztah. Líbí se mi, že jen připravím zadání a zpět dostanu naprosto perfektní a hlavně kreativní výstup. V marketingu podnikám přes 13 let a vystřídal jsem mnoho dodavatelů a ještě jsem se nesetkal, že by animované bannery a videoanimace byly na takto profesionální úrovni. Je zde vidět, že specializace je v dnešní době zásadní. Jednoznačně doporučuji.

Výrobce spotřebičů Mora

Znáte recept na úspěch? Pro známou českou značku domácích spotřebičů jsme se pokusili takový recept na atraktivní a efektivní bannery nalézt. Klient nám poskytl statický vizuál a my jsme mu vdechli život a naučili jej hýbat se. Všechno muselo působit prémiově a přinést jistou míru WOW efektu tak, aby celkový vizuál zaujal, co jsme nakonec vyřešili tvz. „fotomanipulací“.

Kontaktovat Ukázat další

Prodejce elektrospotřebičů Hisense

Statický vizuál, ktorý je treba rozpohybovať tak, aby si nielen získal pozornosť, ale vyvolal aj správne asociácie, akými sú prémiovosť a kvalita – to je zadanie, s ktorým sa stretávame pomerne často. Preto vieme, ako sa s ním popasovať. Aj v tomto prípade sme do toho vložili všetky skúsenosti (a k tomu kúsok tvorivosti), aby výsledok stál za to.

Kontaktovat Ukázat další

Developerský projekt - Sokolka

Sokolka patří mezi ty projekty, na jejichž začátku byly stávající statické bannery. Klient se rozhodl posunout je na novou úroveň, a zvýšit tak vnímání prémiovosti celého produktu – v tomto případě bytového domu. Pro takový projekt se nejlépe hodily bannery ve formátu AMPHTML. Výsledek působí prémiově, ale zároveň čistě a jednoduše.

Kontaktovat Ukázat další

Provozovatel online kasin

Online kasino potřebovalo zaujmout a poskytnout divákům informaci o různých bonusech. Od klienta jsme proto získali assety z programu Figma a na jejich základě jsme vytvořili grafický podklad, připravili jej pro animaci a celý vizuál následně oživili pohybem. Výsledek je barevný, neokoukaný a snadno zaujme pozornost.

Kontaktovat Ukázat další

Český online second hand

Největší online „sekáč“ v České republice si od nás vyžádal atraktivní a mile působící online bannery ve formátu HTML5. Dostal je? Dostal! Celá tvorba bannerů od prvotních návrhů přes animaci a texty do hotových vizuálů proběhla v naší režii. Ocenili jsme klientovu důvěru a přinesli jsme neokoukanou kreativu, kterou zase ocenil klient.

Kontaktovat Ukázat další

Cukrářská akademie

Sada bannerů, které zvou na kurz pečení? Bez problémů! Ve výkonnostně orientovaných HTML5 bannerech pro sympatickou kavárnu jsme využili i detail mrknutí hlavní postavy, který člověka nutí prohlédnout si to celé ještě jednou a přesvědčit se, jestli viděl správně. Jednoduché, přitažlivé as nadstandardní mírou prokliku. Úloha splněna.

Kontaktovat Ukázat další

Investiční realitní společnost

Slovenská investiční realitní společnost nás oslovila se specifickým zadáním – sérii bannerů je třeba vyrobit v co nejkratším čase. Šibeniční termín nás však nevylekal, a tak se nám v krátké době podařilo připravit koncept, na jehož základě vznikla sada brandových a výkonnostních bannerů. Hlavní idea: „Nejlepší investice? Nemovitosti!“ Věříme, že i investice do nás byla nejlepší, jakou si klient mohl vybrat. 😉

Kontaktovat Ukázat další

Fitness e-shop Abistore

Klient potřeboval odkomunikovat možnost velkoobchodní spolupráce a dropshipping. Komunikaci chtěl postavit na logách značek a silných fotografiích tak, aby byl celek nepřehlédnutelný, dynamický a také trochu sexy. Vizuální podklady dodal klient, o zbytek jsme se postarali my. Výsledkem jsou chytlavé bannery ve formátu AMPHTML.

Kontaktovat Ukázat další

Auditorská společnost

Když do vás vloží důvěru světový korporát jako je Deloitte, je to vždy pocta i zodpovědnost. A tento klient světovým korporátem rozhodně je. Připravovali jsme pro něj bannery, které prezentovaly jejich daňové měnu „á la carte“. Ručně kreslené vizuální podklady jsme přetavili do atraktivní dynamické animace, ke které jsme připravovali i reklamní texty.

Kontaktovat Ukázat další

Obchod se svítidly

Specialista na osvětlení se rozhodl zazářit v online prostoru a přilákat tak nové klienty. Neměl přesnou představu, chtěl však něco poutavého ve vlastní vizuální identitě – a nám okamžitě svitlo. Řešením se stala sada awareness bannerů ve formátu AMPHTML, které se dynamicky rozsvítí a uprostřed statického obsahu si snadno získají zvýšenou pozornost.

Kontaktovat Ukázat další

E-shop s krevetkami

Na krevety experti nejsme, ale na získání zákazníkovy pozornosti ano. Proto jsme se popasovali is animací ilustrované krevetky, kterou nám poslal klient provozující obchod zaměřený právě na krevety. Udělat z bannerů ve formátu AMPHTML malé akvárium se nakonec z pohledu výkonnosti kampaně ukázalo jako skvělý tah.

Kontaktovat Ukázat další

Nová vilová čtvrť v Praze

Kvalitní vizuály, výrazné barvy a animované průstřihy. Pokud víte, jak to celé správně dát dohromady, sada atraktivních awareness bannerů ve formátu AMPHTML je hned na světě. Bannery pro nový developerský projekt byly orientovány jak na přivedení potenciálních klientů na web, tak na posílení zapamatovatelnosti značky.

Kontaktovat Ukázat další

E-shop s přírodní kosmetikou

Přestože byl klient s designem svých stávajících statických bannerů v podstatě spokojen, animované bannery ho okouzlily natolik, že ty své se rozhodl rozpohybovat. Výsledek? Série awareness bannerů ve formátu HTML5, která si pozornost získá mnohem snáze než její statičtí sourozenci.

Kontaktovat Ukázat další

Potřebujete profesionální animované bannery, které nelze přehlédnout?

Rádi vám je vytvoříme. Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Kontaktujte nás

Soubory cookie a soukromí

Soubory cookie používáme, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Více informací najdete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.