Zavřít projekt
Bannerová kampaň + Video kampaň

Popradske – Obchod se slovenskou kávou a čajem

Popradske.sk je už léta etablovanou celoslovenskou značkou. Tvořit kampaně pro takového klienta je vždy dvojnásobná radost. Klientovi jsme připravili návrh kreativních grafických konceptů a videí pro sociální sítě a výkonnostní bannerové kampaně. Postarali jsme se io tvorbu funkčních a poutavých newsletterů, kterým jsme s pomocí animací vdechli život.

Ján Marton
Ján Marton Marketingový referent | Popradske

Spolupráca s MOTIONSPACE je perfektná. Riešenie grafických návrhov na sociálne siete nie je len presným vyjadrením zadania, ale je tam vždy niečo navyše. Niečo čo náš produkt posúva dopredu a po vizuálnej stránke mu dáva skutočnú dušu.

Jedním z připravovaných vizuálů byl návrh animovaného Facebook postu pro wellness čaj DETOX. Jednoduchá, čistá grafika s fotorealistickým zobrazením produktu, která se snadno vepíše do paměti zákazníka.

Realizace brandového promo videa v rámci Popradske.sk, v tomto případě pro Popradskou kávu.

Youtube video spot

Realizovali jsme také brandový video spot pro odrůdové kávy klienta. Příběh se v tomto případě mluví sám, bez potřeby voiceoveru. Video je místo něj doplněno texty v grafice, příjemnou hudbou a zvuky, které harmonicky dotvářejí jednotlivé záběry. Důraz na produkt je zde nejen v jeho zobrazení, ale také v celkovém vytvoření atmosféry, ve které si řeknete: „A právě jsem dostal chuť na kávu.“ :)

Potrebujete kvalitnú digitálnu kampaň?

Kontaktujte nás

Soubory cookie a soukromí

Soubory cookie používáme, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Více informací najdete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.