Zavřít projekt
Video kampaň

Trdlokafe – Globální video kampaň

Pro klienta Trdlokafe jsme navrhli set animovaných 2D videí pro awareness a performance kampaň. Zastřešili jsme kompletní návrh a tvorbu od přípravy původního scénáře, přes výběr a rozpohybování moderních ilustrací a dynamické motion animace až po kompletní zabezpečení pěti různých jazykových mutací.

Ve spolupráci s agenturou Imfrontman
Ing. Věra Melkes
Ing. Věra Melkes Vedoucí videoprodukce

Perfektní spolupráce! Motionspace vyrábělo pro našeho klienta sérii animovaných videí v 5 jazykových mutacích a kromě hlavního motivu vytvořili i sérii desítek reklamních videí ve všech formátech. Vyladění úvodní kreativy proběhlo po několika zpětných vazbách bez problému a samotný proces tvorby nás velmi bavil. I navzdory takto dlouhodobému projektu a ne úplně nejrychlejších schvalovacích procesech na naší straně, proběhlo dokončení projektu hladce a studio nám dodalo nad rámec i další jazykovou mutaci videa. Děkujeme za spolupráci :)

Atraktivní banner s animovanými postavičkami vás hned vtáhne do děje. Design jsme přizpůsobili korporátní identitě Trdlokafe.

Připravili jsme také banner, který komunikoval silnou stránku Trdlokafe – šlo o jedno z mála stravovacích zařízení, které dokázalo přežít a růst i během koronavirového období. Vhodně zvolené animace nenápadně umocňují hlavní message.

Vizuál pro Facebook příspěvek jsme připravovali na míru s vědomím, že na sociálních sítích je třeba základní poselství předat co nejrychleji.

Explainer video - Trdlokafe

Vlajkovou lodí kampaně je explainer video, které představuje franšízu Trdlokafe, její výhody a možnosti investování do tohoto projektu. Důležité informace jsme podpořili i vizuálně, aby došlo k vyšší míře zapamatovatelnosti.

Potrebujete kvalitnú digitálnu kampaň?

Kontaktujte nás

Soubory cookie a soukromí

Soubory cookie používáme, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Více informací najdete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.