Zavřít projekt
Video kampaň

FAnn.cz – Online parfumerie – Video kampaně

Pro mimořádně známou a oblíbenou značku FAnn jsme měli možnost tvořit kreativní video kampaně pro YouTube reklamu a sociální sítě.

Ve spolupráci s agenturou Invelity
Barbora Mikušová
Barbora Mikušová PPC Specialist

S Motionspace sme spolupracovali pri tvorbe videí pre FAnn parfumérie už niekoľkokrát a vždy sme boli veľmi spokojní ako s výsledkom, tak aj s komunikáciou a promptnými reakciami. Vždy nám pripravili viaceré verzie a oceňujeme detailné spracovanie a kreatívny prístup. Už teraz sa tešíme na ďalšie nové spolupráce.

Vánoční promo video pro Facebook kampaň má bez velké kreativy předat informaci, že před Vánocemi lze objednat ve slevě z desítek různých značkových produktů. Video bylo tvořeno ve vizuální identitě klienta, bylo však orientováno primárně výkonnostně.

Připravili jsme jednoduché vánoční promo video pro Facebook kampaň (určenou primárně pro Black Friday). Jednoduchá, ale přitom neokoukaná grafika, která dokáže zákazníka podnítit k tomu, aby přestal scrollovat a krátké video si prohlédl.

FAnn parfumerie - Vánoční kampaň

Vánoční promo video pro Youtube kampaň jsme připravovali nejen vizuálně. Součástí tvorby byl totiž i voiceover, produkce zvukové části se tedy odehrála i s ženskou dabérkou. A když máte dobrý vizuál a dobrý zvuk, celé to do sebe pěkně zapadne - a kampaň se může spouštět.

FAnn parfumérie - promo video

Promo video pro Youtube kampaň - 30 let s parfumerií FAnn. Vizuální zpracování jsme v maximální možné míře podřídili klientovým požadavkům. Výsledkem bylo vizuálně jednoduché dynamické video, kterým jsme odprezentovali speciální nabídku během kampaně „30 let s FAnn“.

FAnn parfumérie - Black Friday

Potrebujete kvalitnú digitálnu kampaň?

Kontaktujte nás

Soubory cookie a soukromí

Soubory cookie používáme, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Více informací najdete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.