Zavřít projekt
Video kampaň

Getmimo – Web Development program

Znáte Getmimo? Pro tuto oblíbenou platformu, která pomáhá lidem naučit se programovat, jsme mohli navrhnout kreativní 2D animované video kampaně pro sociální sítě a YouTube. A díky jasné představě klienta, dobře definovanému zadání a bezproblémové komunikaci to byla mimořádná zábava.

Filip Gresh
Filip Gresh Art director, m1mo

Motionspace helped us improve the way our app feels and looks. It’s a big difference and one that our customers notice and enjoy every time they open our app.
(Motionspace nám pomohl zlepšit způsob, jakým naše aplikace působí a vypadá. Je to velký rozdíl, který si naši zákazníci všimnou a užívají si ho pokaždé, když otevřou naši aplikaci.)

Návrh animovaného postu pro Facebook a Instagram pro platformu Getmimo. Motivem byla myšlenka, že programování je tak jednoduché, že se ho klidně dokáže naučit i kočka – má-li správný nástroj. Banner je z vizuálního hlediska jednoduchý, ale v kombinaci s dobře vybranými animacemi funguje na potenciální zákazníky mimořádně dobře.

Kreativní návrh animovaného postu pro Facebook a Instagram. V tomto komunikátu jste pozváni k tomu, abyste se naučili programovat „za jízdy“ – ať už to znamená cokoliv. Jemný humor dobře ladí s příjemným stylem grafiky a vysílá snadno čitelné poselství.

Promo video - Getmimo

Delší promo video pro brandovou kampaň bez voiceoveru, zato však s bohatou nadílkou animací různého druhu, která způsobí, že se vám ani 31 vteřinové nebude zdát dlouhé.

Ukázka 2D animovaných IG stories

Potrebujete kvalitnú digitálnu kampaň?

Kontaktujte nás

Soubory cookie a soukromí

Soubory cookie používáme, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Více informací najdete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.