Zavřít projekt
Bannerová kampaň + Video kampaň

Wflow – Cloudová aplikace pro digitalizaci účetnictví

Pro cloudovou účetní aplikaci Wflow jsme měli možnost tvořit kampaň od základů – na to se vždy těšíme nejvíc. Připravili jsme tedy kreativní řešení nového business contentu a nastavili jsme základní pravidla pro sezónní kampaně společnosti Wflow. Využili jsme při tom jedinečný flatový motiv a úchvatné motion animace, které píší příběhy. Vytvořili jsme tak kampaňové vizuály, které vědí, jak si získat pozornost.

Ve spolupráci s agenturou Unikum
Dana Hrušková
Dana Hrušková Senior Marketing Manager | Wflow.com

Vďaka Patrikovi a jeho týmu sme sa od začiatku spolupráce zásadne posunuli vo vizuálnom zobrazovaní našej značky. napriek tomu, že život nášho startupu a biznisu sa točí okolo konzervatívnej aplikácie, ktorá slúži účtovníkom a manažérom na digitalizáciu účtovníctva, chlapci z Motionspace dokázali vytvoriť vizuály a videá, ktoré nielenže zaujmú, ale píšu príbehy, s ktorými sa stotožňujú naši (potenciálni) zákazníci.
Naviac, po prvej kampani sme sa rozhodli zveriť im grafiku našich webových stránok, ktorá teraz ladí s ďalšími komunikačnými kanálmi.

Brand identita wflow.com vybudovaná Motionspace je konzistentná a kompaktná a my máme z toho veľkú radosť. Ďakujeme!

Animovaný web header, který jsme vytvořili pomocí Lottie technologie.

Vtipným způsobem jsme v těchto bannerech zobrazili problémy, se kterými se setkávají účetní a účetní.

...ale i majitelé firem. Jejich problémy pomáhá Wflow řešit rychle a bezbolestně. Díky Lottie animacím je pointa z bannerů snadno čitelná.

Potrebujete kvalitnú digitálnu kampaň?

Kontaktujte nás

Soubory cookie a soukromí

Soubory cookie používáme, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Více informací najdete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.