Zavřít projekt
Bannerová kampaň

Invest in Slovakia – Realitní investice

Připravili jsme návrh animovaných HTML 5 bannerů pro inzertní systémy klienta Invest in Slovakia.

Tomáš Barčík
Tomáš Barčík CMO, InvestInSlovakia

V rámci bannerových kampaní pro naši crowdfundingovou platformu www.investinslovakia.eu jsme vyzkoušeli Motionspace několikrát. Na spolupráci oceňuji především kreativitu, schopnost přemýšlet nad produktem, jeho prezentací a vysvětlením potenciálním investorům. Perfektní je také přístup k zákazníkovi a rychlost. Pevně věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobá.

Klientovi jsme navrhli sadu dynamických HTML 5 bannerů pro akviziční a brandovou kampaň, která se měla primárně spouštět v rámci inzertní sítě Google, po zapracování na jiné formáty je však možné ji použít i v jiném inzertním prostředí.

Dynamická ukázka sady akvizičních HTML 5 bannerů ve vizuální identitě společnosti Invest in Slovakia. Pokud se vizuál nehýbe, klepněte na něj, je dynamický.

Brandové HTML 5 bannery pro Invest in Slovakia jsme nepřipravovali pouze vizuálně, ale tvořili jsme celou koncepci včetně copywritingu (texty) a rozmístění jednotlivých prvků tak, aby bannery jako celek fungovaly co nejefektivněji. Některé detaily jsme doladili s klientem, obecně nám však nechal volnou ruku.

Potrebujete kvalitnú digitálnu kampaň?

Kontaktujte nás

Soubory cookie a soukromí

Soubory cookie používáme, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Více informací najdete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.