Zavřít projekt
Bannerová kampaň + Video kampaň

Offero – online bazar

Pro online bazar Offero jsme navrhli sérii awareness videí, bannerových HTML5 reklam a kreativní strategie pro globální kampaně. Klient penetroval na trh a potřeboval co nejrychleji dosáhnout vysoké míry rozpoznatelnosti. Výhodou byla jasně definována vizuální identita, která určila nejdůležitější prvky v rámci ztvárnění kampaně. Hravý, téměř až youtuberský vizuální styl komunikuje na cílovou skupinu potenciálních inzerujících od 18 do 45 let.

Miro Kalig
Miro Kalig CEO Offero j.s.a

V rámci awareness a performance kampaní spolupracujem s Motionspace už druhý rok. Zameriavame sa primárne na videá v rôznych štýloch od animovaných 2D až po kreatívne brandové videá na YouTube a sociálne siete. Nesmú chýbať ani špičkové HTML5 bannery, ktoré využívame v rámci remarketingu. Na Motionspace oceňujem komplexnosť, inovatívne riešenia a plnenie ASAP deadlinov.

IG stories formát určený pro rychlé šíření mezi těmi, které má primárně oslovit – mladé lidi a lidi ve středním věku, kteří rádi nakupují online a jsou zvyklí na výhody mobilních aplikací.

Návrh dynamických HTML 5 bannerů pro akviziční a brandovou kampaň.

Brandové promo video pro Facebook kampaň, které odhaluje jednu z výhod služby Offero - možnost přímo objednat kurýra.

Explainer video

Pro klienta jsme vytvořili 2D animované explainer video, kterým představujeme celou značku Offero a výhody, které tato služba poskytuje oproti konkurenčním portálům.

Potrebujete kvalitnú digitálnu kampaň?

Kontaktujte nás

Soubory cookie a soukromí

Soubory cookie používáme, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Více informací najdete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.