Zavřít projekt
Bannerová kampaň + Video kampaň

Luxor.cz – internetové knihkupectví

Pro inzertní sítě internetového knihkupectví Luxor jsme zastřešili tvorbu animovaných HTML5 brandingových bannerů. Po dohodě s klientem jsme následně připravovali také animovaný video post pro Facebook.

Beniš Ondřej
Beniš Ondřej

Hledali jsme šikovné grafiky, kteří by dokázali bannery a brandingy na naše dětské knížky pořádně rozhýbat. Tak aby z online reklamy na fantasy knížky na čtenáře dýchl tajemný a kouzelný svět a reklama na komiksy je vtáhla do akčního děje a zábavy. Patrik a jeho tým se vypořádali jak s velmi konkrétním zadáním s velmi nereálnými požadavky, tak s vytvořením vlastního návrhu. Děkujeme za celé kníhkupectví Luxor.cz!

Branding banner je v poslední době velmi oblíbeným reklamním formátem. Je totiž nenápadný a zároveň nepřehlédnutelný. Tento konkrétní branding banner pro Luxor sloužil k propagaci knižní novinky BELINDA.

V této verzi branding banneru jsme propagovali jiný produkt, komiksovou sérii pro děti SUPERKOTĚ. Vizuální stránka se na jedné straně přizpůsobila promovanému produktu, na druhé straně zůstala vizualita v některých ohledech věrná identitě knihkupectví.

Komiksová série si zasloužila i formát pro sociální sítě, konkrétně Facebook video post. K povedenému výsledku nebylo třeba mnoho: zobrazený produkt, doplněné animace s odkazy a příjemná hudba do pozadí, která atmosféru doplní, ale nebude chybět, pokud si člověk reklamu prohlédne i bez zvuku.

Potrebujete kvalitnú digitálnu kampaň?

Kontaktujte nás

Soubory cookie a soukromí

Soubory cookie používáme, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Více informací najdete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.