2D animace a animovaná loga

Zatraktivněte váš web či aplikaci
2D animací nebo animovaným logem

Rozpohybujte svůj byznys animacemi

Svět je dynamický. Chcete-li zůstat v kurzu, i komunikace vaší značky musí být dynamická. Využijte moderní technologie, abyste zviditelnili svůj produkt, značku či příběh. 2D animace a animovaná loga vám pomohou vyniknout kdekoli online. Rádi vám s tím pomůžeme.

Objevte naše další služby nebo přejděte do sekce projekty a prohlédněte si recenze od našich klientů

Služby Projekty

Potřebujete pomoc?

Přemýšlíte nad údernou 2D animací nebo animovaným logem?
Dejte mi vědět, rád vám s tím během nezávazné konzultace pomůžu.

Kontaktujte ma

Patrik Driečny | Odborník na 2D animace

Kde využijete 2D animace a animovaná loga?

Gif animace

Gif animace jsou oblíbeným způsobem internetové komunikace. Věděli jste však, že je můžete využít ik mnoha jiným účelům v reklamní komunikaci? Doplňte jimi web, použijte je jako dynamické gif bannery nebo se přes ně odprezentujte na internetu.

Animace v aplikaci

Potřebujete ve své aplikaci složitější animaci, ale nevíte jak na to? Chcete zapracovat na poutavém vzhledu vaší aplikace? Využijte 2D animace. Rádi vám s nimi pomůžeme.

Lottie animace

Jednoduchá a rychlá implementace, pěkné efekty a datová nenáročnost dělají z Lottie animací nástroj, který musíte využít. Podle testů zvyšují Lottie animace konverzní poměr až o 25%.

Animované logo

Na zážitku záleží. Připravíme pro vás dynamickou verzi vašeho loga pro web, do aplikace, emailů a na všechna místa, kde je důležité zaujmout na první pohled. Animované logo nejen dobře vypadá, ale způsob jeho animace také podněcuje správné asociace – ať už chcete působit seriózně, vesele nebo prémiově.

Cena 2D animace a animovaného loga

Naší misí je vytvořit něco, co vám pomůže.
Proto každý projekt naceňujeme individuálně
.

Jak to probíhá?

Domluvte si s námou bezplatnou konzultáciou. Během ní zjistíme, co přesně potřebujete, připravíme vám nabídku/y a vy si vyberete, co vám vyhovuje. Následně začneme s výrobou promo videa.
Jednoduché jako sovětské družice.

Jak dlouho to trvá?

Na tvorbu od prvotního briefu až po výslednú 2D animaci alebo animovaného loga potrebujeme cca 1 týden.
Pokud vám však hoří koudel pod raketou nebo vás tlačí nějaký deadline, krátkodobě dokážeme fungovat v raketovém módu i my.

Získejte cenovou nabídku zdarma

Ako prebieha produkcia?

1

Vytvoření konceptu

Na základě společné konzultace připravíme myšlenkovou mapu videa, scénář a text pro hlasového herce. Následně si definujeme nejvhodnější styl videa pro váš projekt nebo produkt.

2

Návrh storyboardu

Dle typu a stylu videa připravíme skicový návrh jednotlivých scén videa (tzv. storyboard). Barevnost a grafické prvky přizpůsobíme korporátní identitě vaší firmy.

3

Nahrávání hlasových stop

Pro účely videa nahrajeme jednotlivé hlasové stopy s profesionálními herci v nahrávacím studiu. K dispozici máme mužský i ženský hlas ve slovenském, českém a anglickém jazyce.

4

Animace a zvuk

Nyní přijde ta pravá alchymie! Začínáme animovat a přidávat dynamiku podle připravených scén. K animacím přidáme zvukové efekty a licencovanou hudbu.

Planet 1 illustration Planet 2 illustration Star 1 illustration Star 2 illustration Star 3 illustration Star 4 illustration
Soubory cookie a soukromí

Soubory cookie používáme, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Více informací najdete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.