Dynamické HTML5 bannery

Využijte HTML5 bannery – upoutejte jimi pozornost a zvyšte míru prokliku

Dynamické HTML5 bannery

Pro vaše brandové, výkonnostní a remarketingové kampaně připravíme atraktivní animované HTML5 bannery, brandingy nebo video bannery. Kódujeme, animujeme, designujeme, ilustrujeme a tvoříme funkční obsah. Nechte si ušít na míru kvalitně zpracované bannery od profesionálů.

  • analýza klienta a jeho produktu, definování cílů, tvorba koncepce
  • tvorba a optimalizace výstupů ve spolupráci s klientem
  • A/B testování, analýza, optimalizace
  • výběr dynamických formátů AMPHTML / HTML5
  • konverze HTML formátu do formátů vhodných pro sociální sítě

Kontaktovat

Potřebujete pomoc?

Nejste si jisti, jak promyslet strategii funkčního banneru pro váš byznys? Jste nespokojen s aktuálními bannery? Dejte mi vědět, rád vám s tím během nezávazné konzultace pomůžu.

Kontaktujte ma

Patrik Driečny | Odborník na bannery

Vaše bannery vyladíme na maximum

Animované HTML5 bannery

Animované HTML5 bannery jsou jedinečnou možností, jak zaujmout v moři průměrných statických bannerů. Využijte dynamické bannery, které pracují s psychologií marketingu. Připravíme vám je pro všechny možné inzertní portály.  Podívejte se na naše reference bannerů pro online kampaně ve formátu HTML5 nebo AMPHTML.

Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii

Dynamický HTML5 branding

HTML5 branding nejčastěji potkáte na stránkách různých online deníků jako reklamní pozadí obklopující samotný článek. Relativně nenásilným a ambientním způsobem tak doručí poselství do zákazníkova mozku, aniž by o tom on musel přemýšlet. Ovládáme všechny technické specifikace a datová pravidla pro jednotlivé reklamní systémy. Prohlédněte si galerii našich HTML5 brandingů.

Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii

Projekty

Video kampaň

Trdlokafe - Globální video kampaň

Pro klienta Trdlokafe jsme navrhli set animovaných 2D videí pro awareness a performance kampaň. Zastřešili jsme kompletní návrh a tvorbu od přípravy původního scénáře, přes výběr a rozpohybování moderních ilustrací a dynamické motion animace až po kompletní zabezpečení pěti různých jazykových mutací.

Ing. Věra Melkes

Ing. Věra Melkes

Perfektní spolupráce! Motionspace vyrábělo pro našeho klienta sérii animovaných videí v 5 jazykových mutacích a kromě hlavního motivu vytvořili i sérii desítek reklamních videí ve všech formátech. Vyladění úvodní kreativy proběhlo po několika zpětných vazbách bez problému a samotný proces tvorby nás velmi bavil. I navzdory takto dlouhodobému projektu a ne úplně nejrychlejších schvalovacích procesech na naší straně, proběhlo dokončení projektu hladce a studio nám dodalo nad rámec i další jazykovou mutaci videa. Děkujeme za spolupráci :)

Bannerová kampaň

Ukázky kreativních animovaných HTML5 bannerů

Tvoříme profesionální animované bannery pro vaši online reklamu. Získejte vzácné vteřiny klientovy pozornosti. Prohlédněte si naše práce a sami zjistěte, jestli si získají i vaši pozornost.

Tomáš Barčík

Tomáš Barčík

V rámci bannerových kampaní pro naši crowdfundingovou platformu www.investinslovakia.eu jsme vyzkoušeli Motionspace několikrát. Na spolupráci oceňuji především kreativitu, schopnost přemýšlet nad produktem, jeho prezentací a vysvětlením potenciálním investorům. Perfektní je také přístup k zákazníkovi a rychlost. Pevně věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobá.

motionspace projekt offero teaser
Bannerová kampaň + Video kampaň

Offero - online bazar

Pro online bazar Offero jsme navrhli sérii awareness videí, bannerových HTML5 reklam a kreativní strategie pro globální kampaně. Klient penetroval na trh a potřeboval co nejrychleji dosáhnout vysoké míry rozpoznatelnosti. Výhodou byla jasně definována vizuální identita, která určila nejdůležitější prvky v rámci ztvárnění kampaně. Hravý, téměř až youtuberský vizuální styl komunikuje na cílovou skupinu potenciálních inzerujících od 18 do 45 let.

Miro Kalig

Miro Kalig

V rámci awareness a performance kampaní spolupracujem s Motionspace už druhý rok. Zameriavame sa primárne na videá v rôznych štýloch od animovaných 2D až po kreatívne brandové videá na YouTube a sociálne siete. Nesmú chýbať ani špičkové HTML5 bannery, ktoré využívame v rámci remarketingu. Na Motionspace oceňujem komplexnosť, inovatívne riešenia a plnenie ASAP deadlinov.

motionspace projekt wflow teaser
Bannerová kampaň + Video kampaň

Wflow - Cloudová aplikace pro digitalizaci účetnictví

Pro cloudovou účetní aplikaci Wflow jsme měli možnost tvořit kampaň od základů – na to se vždy těšíme nejvíc. Připravili jsme tedy kreativní řešení nového business contentu a nastavili jsme základní pravidla pro sezónní kampaně společnosti Wflow. Využili jsme při tom jedinečný flatový motiv a úchvatné motion animace, které píší příběhy. Vytvořili jsme tak kampaňové vizuály, které vědí, jak si získat pozornost.

Dana Hrušková

Dana Hrušková

Vďaka Patrikovi a jeho týmu sme sa od začiatku spolupráce zásadne posunuli vo vizuálnom zobrazovaní našej značky. napriek tomu, že život nášho startupu a biznisu sa točí okolo konzervatívnej aplikácie, ktorá slúži účtovníkom a manažérom na digitalizáciu účtovníctva, chlapci z Motionspace dokázali vytvoriť vizuály a videá, ktoré nielenže zaujmú, ale píšu príbehy, s ktorými sa stotožňujú naši (potenciálni) zákazníci.
Naviac, po prvej kampani sme sa rozhodli zveriť im grafiku našich webových stránok, ktorá teraz ladí s ďalšími komunikačnými kanálmi.

Brand identita wflow.com vybudovaná Motionspace je konzistentná a kompaktná a my máme z toho veľkú radosť. Ďakujeme!

motionspace projekt popradske teaser
Bannerová kampaň + Video kampaň

Popradske - Obchod se slovenskou kávou a čajem

Popradske.sk je už léta etablovanou celoslovenskou značkou. Tvořit kampaně pro takového klienta je vždy dvojnásobná radost. Klientovi jsme připravili návrh kreativních grafických konceptů a videí pro sociální sítě a výkonnostní bannerové kampaně. Postarali jsme se io tvorbu funkčních a poutavých newsletterů, kterým jsme s pomocí animací vdechli život.

Ján Marton

Ján Marton

Spolupráca s MOTIONSPACE je perfektná. Riešenie grafických návrhov na sociálne siete nie je len presným vyjadrením zadania, ale je tam vždy niečo navyše. Niečo čo náš produkt posúva dopredu a po vizuálnej stránke mu dáva skutočnú dušu.

motionspace projekt fann teaser
Bannerová kampaň + Video kampaň

Luxor.cz - internetové knihkupectví

Pro inzertní sítě internetového knihkupectví Luxor jsme zastřešili tvorbu animovaných HTML5 brandingových bannerů. Po dohodě s klientem jsme následně připravovali také animovaný video post pro Facebook.

Beniš Ondřej

Beniš Ondřej

Hledali jsme šikovné grafiky, kteří by dokázali bannery a brandingy na naše dětské knížky pořádně rozhýbat. Tak aby z online reklamy na fantasy knížky na čtenáře dýchl tajemný a kouzelný svět a reklama na komiksy je vtáhla do akčního děje a zábavy. Patrik a jeho tým se vypořádali jak s velmi konkrétním zadáním s velmi nereálnými požadavky, tak s vytvořením vlastního návrhu. Děkujeme za celé kníhkupectví Luxor.cz!

motionspace projekt fann teaser
Video kampaň

FAnn.cz - Online parfumerie - Video kampaně

Pro mimořádně známou a oblíbenou značku FAnn jsme měli možnost tvořit kreativní video kampaně pro YouTube reklamu a sociální sítě.

Barbora Mikušová

Barbora Mikušová

S Motionspace sme spolupracovali pri tvorbe videí pre FAnn parfumérie už niekoľkokrát a vždy sme boli veľmi spokojní ako s výsledkom, tak aj s komunikáciou a promptnými reakciami. Vždy nám pripravili viaceré verzie a oceňujeme detailné spracovanie a kreatívny prístup. Už teraz sa tešíme na ďalšie nové spolupráce.

motionspace project mimo teaser
Video kampaň

Getmimo - Web Development program

Znáte Getmimo? Pro tuto oblíbenou platformu, která pomáhá lidem naučit se programovat, jsme mohli navrhnout kreativní 2D animované video kampaně pro sociální sítě a YouTube. A díky jasné představě klienta, dobře definovanému zadání a bezproblémové komunikaci to byla mimořádná zábava.

Filip Gresh

Filip Gresh

Motionspace helped us improve the way our app feels and looks. It’s a big difference and one that our customers notice and enjoy every time they open our app.
(Motionspace nám pomohl zlepšit způsob, jakým naše aplikace působí a vypadá. Je to velký rozdíl, který si naši zákazníci všimnou a užívají si ho pokaždé, když otevřou naši aplikaci.)

Bannerová kampaň

Invest in Slovakia - Realitní investice

Připravili jsme návrh animovaných HTML 5 bannerů pro inzertní systémy klienta Invest in Slovakia.

Tomáš Barčík

Tomáš Barčík

V rámci bannerových kampaní pro naši crowdfundingovou platformu www.investinslovakia.eu jsme vyzkoušeli Motionspace několikrát. Na spolupráci oceňuji především kreativitu, schopnost přemýšlet nad produktem, jeho prezentací a vysvětlením potenciálním investorům. Perfektní je také přístup k zákazníkovi a rychlost. Pevně věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobá.

Cena a deadline

Naší misí je vytvořit něco, co vám pomůže.
Proto každý projekt naceňujeme individuálně
.

Jaká je cena HTML5 bannerů?
Pošlete nám konkrétní požadavek a případné materiály pro tvorbu HTML5 banneru.
My vám následně pošleme nabídku spolu s kalkulací zdarma. Při nacenění zohledňujeme náročnost a délku banneru až po objem zvolených formátů

Jak dlouho trvá tvorba HTML5 bannerů?
Na tvorbu prvotního masteru až po kompletní sadu bannerů potřebujeme 3–7 dní. Pokud vás však tlačí konkrétní deadline, dokážeme boostnout naše kapacity na plné obrátky.

Chci nacenit bannery

Jak probíhá bannerová produkce?

1

Vytvoření konceptu

Pokud nemáte definovanou představu, společně připravíme kvalitní koncept včetně funkčních textů.

2

Návrh storyboardu

Navrhneme statický design, který vám odprezentujeme formou storyboardu. Ve finále se takto vyhneme zbytečné revizi.

3

Schvalování Masteru

Schválený design převádíme do HTML5 animace.

4

Finální sada bannerů

HTML5 banner převádíme do dalších formátů až po finální schválení.

Planet 1 illustration Planet 2 illustration Star 1 illustration Star 2 illustration Star 3 illustration Star 4 illustration

Komplexní pohled

Grafiku netvoříme jako grafici, ale jako reklamní specialisté. Řešíme ideu každého výstupu, připravujeme scénáře, ladíme texty, tvoříme vizuály na míru. Neustále myslíme na to, že reklama má prodávat.

Silný partner pro agentury

Reklamní a mediální agentury nám důvěřují, protože jim umíme rychle dodat kvalitní vizuální podklady, na jejichž tvorbu nemají běžné agentury kapacitu. Přidejte se k nim i vy.

Skvělý poměr cena/výkon

Spolupráce je pro nás úspěšná tehdy, když jsou spokojeny obě strany. Proto je pro nás důležité dodat vám prvotřídní výstup za férovou cenu. Tak, abyste s námi chtěli spolupracovat i příště.

Potřebujete k vaší online kampani kvalitní bannery?

Napište nám, nebo zavolejte a vše nezávazně probereme.

Kontaktujte nás

Soubory cookie a soukromí

Soubory cookie používáme, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Více informací najdete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.