Zavřít projekt
Bannerová kampaň

Ukázky kreativních animovaných HTML5 bannerů

Tvoříme profesionální animované bannery pro vaši online reklamu. Získejte vzácné vteřiny klientovy pozornosti. Prohlédněte si naše práce a sami zjistěte, jestli si získají i vaši pozornost.

Tomáš Barčík
Tomáš Barčík CMO

V rámci bannerových kampaní pro naši crowdfundingovou platformu www.investinslovakia.eu jsme vyzkoušeli Motionspace několikrát. Na spolupráci oceňuji především kreativitu, schopnost přemýšlet nad produktem, jeho prezentací a vysvětlením potenciálním investorům. Perfektní je také přístup k zákazníkovi a rychlost. Pevně věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobá.

Miro Kalig
Miro Kalig CEO Offero j.s.a

V rámci awareness a performance kampaní spolupracujem s Motionspace už druhý rok. Zameriavame sa primárne na videá v rôznych štýloch od animovaných 2D až po kreatívne brandové videá na YouTube a sociálne siete. Nesmú chýbať ani špičkové HTML5 bannery, ktoré využívame v rámci remarketingu. Na Motionspace oceňujem komplexnosť, inovatívne riešenia a plnenie ASAP deadlinov.

Jakub Gombár
Jakub Gombár Invelity - CEO

S Motionspace spolupracujeme dlhodobo a berieme ich už pomaly ako súčasť nášho tímu. Sme veľmi spokojní s ich prístupom a inovatívnymi návrhmi. Vďaka Motionspace, vieme navrhovať efektívne videokampane na sociálnych sieťach či na YouTube. Okrem videí nám pripravujú aj animované bannery, pri ktorých vidíme, že ľudí zaujmu viac a takýto formát má takmer vždy vyššiu mieru prekliku v porovnaní so statickou grafikou.

Tomáš Čisárik
Tomáš Čisárik Co - Founder

S klukama z Motionspace spolupracuji už více jak 4 roky a za dobu naší spolupráce jsme si vytvořili až kamarádský vztah. Líbí se mi, že jen připravím zadání a zpět dostanu naprosto perfektní a hlavně kreativní výstup. V marketingu podnikám přes 13 let a vystřídal jsem mnoho dodavatelů a ještě jsem se nesetkal, že by animované bannery a videoanimace byly na takto profesionální úrovni. Je zde vidět, že specializace je v dnešní době zásadní. Jednoznačně doporučuji.

Investiční realitní společnost

Slovenská investiční realitní společnost nás oslovila se specifickým zadáním – sérii bannerů je třeba vyrobit v co nejkratším čase. Šibeniční termín nás však nevylekal, a tak se nám v krátké době podařilo připravit koncept, na jehož základě vznikla sada brandových a výkonnostních bannerů. Hlavní idea: „Nejlepší investice? Nemovitosti!“ Věříme, že i investice do nás byla nejlepší, jakou si klient mohl vybrat. 😉

Kontaktovat Ukázat další

Cukrářská akademie

Sada bannerů, které zvou na kurz pečení? Bez problémů! Ve výkonnostně orientovaných HTML5 bannerech pro sympatickou kavárnu jsme využili i detail mrknutí hlavní postavy, který člověka nutí prohlédnout si to celé ještě jednou a přesvědčit se, jestli viděl správně. Jednoduché, přitažlivé a s nadstandardní mírou prokliku. Úloha splněna.

Kontaktovat Ukázat další

Auditorská společnost

Když do vás vloží důvěru světový korporát jako je Deloitte, je to vždy pocta i zodpovědnost. A tento klient světovým korporátem rozhodně je. Připravovali jsme pro něj bannery, které prezentovaly jejich daňové měnu „á la carte“. Ručně kreslené vizuální podklady jsme přetavili do atraktivní dynamické animace, ke které jsme připravovali i reklamní texty.

Kontaktovat Ukázat další

Online kasino

Pro známého provozovatele kasin jsme tvořili návrh animovaných AMPHTML bannerů pro brandovou a akviziční kampaň. Cílem bylo odkomunikovat možnost platby přes mobilního operátora. Klient nám poslal statické podklady, které jsme následně v bannerech rozanimovali. Vznikly tak pohyblivé bannery, které nenásilně předají jednoduché poselství. Výhra pro klienta i pro nás.

Kontaktovat Ukázat další

Fitness e-shop

Klient potřeboval odkomunikovat možnost velkoobchodní spolupráce a dropshipping. Komunikaci chtěl postavit na logách značek a silných fotografiích tak, aby byl celek nepřehlédnutelný, dynamický a také trochu sexy. Vizuální podklady dodal klient, o zbytek jsme se postarali my. Výsledkem jsou chytlavé bannery ve formátu AMPHTML.

Kontaktovat Ukázat další

Obchod se svítidly

Specialista na osvětlení se rozhodl zazářit v online prostoru a přilákat tak nové klienty. Neměl přesnou představu, chtěl však něco poutavého ve vlastní vizuální identitě – a nám okamžitě svitlo. Řešením se stala sada awareness bannerů ve formátu AMPHTML, které se dynamicky rozsvítí a uprostřed statického obsahu si snadno získají zvýšenou pozornost.

Kontaktovat Ukázat další

E-shop s krevetkami

Na krevety experti nejsme, ale na získání zákazníkovy pozornosti ano. Proto jsme se popasovali s animací ilustrované krevetky, kterou nám poslal klient provozující obchod zaměřený právě na krevety. Udělat z bannerů ve formátu AMPHTML malé akvárium se nakonec z pohledu výkonnosti kampaně ukázalo jako skvělý tah.

Kontaktovat Ukázat další

Prodejce ojetých vozů

Jednoduchý a přímý návrh performance animovaných AMPHTML bannerů pro prémiového prodejce ojetých automobilů. Klient chtěl klást důraz na zobrazené automobily, neměl však k dispozici jejich video. Namísto aut jsme proto rozpohybovali celou použitou fotografii a bannery jsme tak dokázali dodat v mimořádně krátké době. Vizuální stránka bannerů odrážela dosavadní komunikaci klienta.

Kontaktovat Ukázat další

E-shop s přírodní kosmetikou

Přestože byl klient s designem svých stávajících statických bannerů v podstatě spokojen, animované bannery ho okouzlily natolik, že ty své se rozhodl rozpohybovat. Výsledek? Série awareness bannerů ve formátu HTML5, která si pozornost získá mnohem snáze než její statičtí sourozenci.

Kontaktovat Ukázat další

Online bazar

Jednoduché, ale neokoukané akviziční bannery ve formátu HTML5 pro inzertní systém Offero v designu společnosti. Statické bannery nám dodal klient, my jsme měli za úkol přinést do nich pohyb. Sérii bannerů vizuálně doplnilo několik animovaných detailů, jako je postupné zjevování textu, pulsující tlačítko či přechody v designu loga.

Kontaktovat Ukázat další

Developerský projekt - Sokolka

Sokolka patří mezi ty projekty, na jejichž začátku byly stávající statické bannery. Klient se rozhodl posunout je na novou úroveň, a zvýšit tak vnímání prémiovosti celého produktu – v tomto případě bytového domu. Pro takový projekt se nejlépe hodily bannery ve formátu AMPHTML. Výsledek působí prémiově, ale zároveň čistě a jednoduše.

Kontaktovat Ukázat další

Inspirativní web o boji s nemocí

Mimořádně vzácný a inspirativní projekt pro pacienty a jejich blízké, ve kterém vystupují lidé, kteří se setkali s nepřízní osudu, ale nevzdali se a vybojovali si vítězství. Připravovali jsme pro něj podle dodaných textů a fotografií HTML5 bannery, které lidi seznamují s existencí portálu a zvou nahlédnout do něj.

Kontaktovat Ukázat další

Český online second hand

Největší online „sekáč“ v České republice si od nás vyžádal atraktivní a mile působící online bannery ve formátu HTML5. Dostal je? Dostal! Celá tvorba bannerů od prvotních návrhů přes animaci a texty do hotových vizuálů proběhla v naší režii. Ocenili jsme klientovu důvěru a přinesli jsme neokoukanou kreativu, kterou zase ocenil klient.

Kontaktovat Ukázat další

Potřebujete profesionální animované bannery, které nelze přehlédnout?

Rádi vám je vytvoříme. Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Kontaktujte nás