HTML5 bannerová reklama

Upoutejte pozornost a zvyšte míru prokliku úchvatnými HTML5 bannery

HTML5 bannerová reklama

Pro vaše brandové, výkonnostní a remarketingové kampaně připravíme atraktivní animované HTML5 bannery, brandingy nebo video bannery. Kódujeme, animujeme, designujeme, ilustrujeme a tvoříme funkční obsah. Nechte si ušít na míru kvalitně zpracované bannery od profesionálů.

  • analýza klienta a jeho produktu, definování cílů, tvorba koncepce
  • tvorba a optimalizace výstupů ve spolupráci s klientem
  • A/B testování, analýza, optimalizace
  • výběr dynamických formátů AMPHTML / HTML5
  • konverze HTML formátu do formátů vhodných pro sociální sítě

Kontaktovat Prohlédnout projekty

Vaši online reklamu vyladíme na maximum

Animované HTML5 bannery

Kvalitní koncept, precizní design a vyladěná animace jsou naší rutinou. Komplexní zastřešení a hladký průběh realizace online kampaní jsou naší devizou. To vše posune vaše digitální výstupy na maximum. Podívejte se na naše reference dynamických bannerů ve formátu HTML5 nebo AMPHTML.

Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii

Dynamický HTML5 branding

Vytvořit originální HTML5 branding, tak aby upoutal pozornost, chce dávku umění. Ovládat technické specifikace a datová pravidla pro jednotlivé reklamní systémy je někdy oříšek i pro zkušenou agenturu. Naše posádka už má tuto zkoušku za sebou a ví jak nato. Prohlédněte si naši galerii HTML5 brandingu.

Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii Prohlédnout galerii

Projekty

Video kampaň

Trdlokafe - Globální video kampaň

Navržení animovaných 2D videí pro awareness a performance kampaň. Tvorba scénáře, moderních ilustrací a dynamické motion animace. Zabezpečení 5 jazykových mutací.

Ing. Věra Melkes

Ing. Věra Melkes

Perfektní spolupráce! Motion Space vyrábělo pro našeho klienta sérii animovaných videí v 5 jazykových mutacích a kromě hlavního motivu vytvořili i sérii desítek reklamních videí ve všech formátech. Vyladění úvodní kreativy proběhlo po několika zpětných vazbách bez problému a samotný proces tvorby nás velmi bavil. I navzdory takto dlouhodobému projektu a ne úplně nejrychlejších schvalovacích procesech na naší straně, proběhlo dokončení projektu hladce a studio nám dodalo nad rámec i další jazykovou mutaci videa. Děkujeme za spolupráci :)

Bannerová kampaň

Motionspace | Galerie animovaných bannerů HTML5/AMPHTML

Vytváříme profesionální animované bannery, které si získají drahocenné vteřiny pozornosti vašich klientů. Podívejte se na naši práci a přesvědčte se sami, zda si získají i vaši pozornost.

Tomáš Cisárik

Tomáš Cisárik

S klukama spolupracuji už více jak 4 roky a za dobu naší splupráce jsme si vytvořili až kamarádský vztah. Líbí se mi, že jen připravím zadání a zpět dostanu naprosto perfektní a hlavně kreativní výstup. V marketingu podnikám přes 13 let a vystřídal jsem mnoho dodavatelů a ještě jsem se nesetkal, že by bannery a videoanimace byly na takto profesionální úrovni. Je zde vidět, že specializace je v dnešní době zásadní. Jednoznačně doporučuji.

Bannerová kampaň + Video kampaň

Wflow - Cloudová aplikace pro digitalizaci účetnictví

Kreativní řešení nového business kontentu a nastavení nosného brandu pro sezónní kampaně. Jedinečný flatový motiv a motion animace které píší příběhy.

Dana Hrušková

Dana Hrušková

Vďaka Patrikovi a jeho týmu sme sa od začiatku spolupráce zásadne posunuli vo vizuálnom zobrazovaní našej značky. napriek tomu, že život nášho startupu a biznisu sa točí okolo konzervatívnej aplikácie, ktorá slúži účtovníkom a manažérom na digitalizáciu účtovníctva, chlapci z Motionspace dokázali vytvoriť vizuály a videá, ktoré nielenže zaujmú, ale píšu príbehy, s ktorými sa stotožňujú naši (potenciálni) zákazníci.
Naviac, po prvej kampani sme sa rozhodli zveriť im grafiku našich webových stránok, ktorá teraz ladí s ďalšími komunikačnými kanálmi.

Brand identita wflow.com vybudovaná Motionspace je konzistentná a kompaktná a my máme z toho veľkú radosť. Ďakujeme!

Bannerová kampaň + Video kampaň

Offero - online bazar

Navržení awareness videí, bannerových HTML5 reklam a kreativní strategie pro globální kampaně.

Miro Kalig

Miro Kalig

V rámci awareness a performance kampaní spolupracujem s Motionspace už druhý rok. Zameriavame sa primárne na videá v rôznych štýloch od animovaných 2D až po kreatívne brandové videá na YouTube a sociálne siete. Nesmú chýbať ani špičkové HTML5 bannery, ktoré využívame v rámci remarketingu. Na Motionspace oceňujem komplexnosť, inovatívne riešenia a plnenie ASAP deadlinov.

Bannerová kampaň + Video kampaň

Luxor.cz - internetové knihkupectví

Tvorba animovaných HTML5 brandingů pro inzertní sítě. Návrh animovaného video postu pro Facebook.

Beniš Ondřej

Beniš Ondřej

Hledali jsme šikovné grafiky, kteří by dokázali bannery a brandingy na naše dětské knížky pořádně rozhýbat. Tak aby z online reklamy na fantasy knížky na čtenáře dýchl tajemný a kouzelný svět a reklama na komiksy je vtáhla do akčního děje a zábavy. Patrik a jeho tým se vypořádali jak s velmi konkrétním zadáním s velmi nereálnými požadavky, tak s vytvořením vlastního návrhu. Děkujeme!

Bannerová kampaň + Video kampaň

Popradske - Obchod se slovenskou kávou a čajem

Navržení kreativních grafických konceptů a videí pro sociální sítě a bannerové/výkonnostní kampaně. Tvorba funkčních a poutavých newsletterů

Ján Marton

Ján Marton

Spolupráca s MOTIONSPACE je perfektná. Riešenie grafických návrhov na sociálne siete nie je len presným vyjadrením zadania, ale je tam vždy niečo navyše. Niečo čo náš produkt posúva dopredu a po vizuálnej stránke mu dáva skutočnú dušu.

Video kampaň

FAnn.cz - Online parfumerie - Video kampaně

Tvorba kreativních video kampaní pro YouTube reklamu a sociální sítě

Barbora Mikušová

Barbora Mikušová

S Motionspace sme spolupracovali pri tvorbe videí pre FAnn parfumérie už niekoľkokrát a vždy sme boli veľmi spokojní ako s výsledkom, tak aj s komunikáciou a promptnými reakciami. Vždy nám pripravili viaceré verzie a oceňujeme detailné spracovanie a kreatívny prístup. Už teraz sa tešíme na ďalšie nové spolupráce.

Bannerová kampaň

Invest in Slovakia - Realitní investice

Navržení animovaných HTML 5 bannerů pro inzertní systémy.

Tomáš Barčík

Tomáš Barčík

V rámci bannerových kampaní pro naši crowdfundingovou platformu www.investinslovakia.eu jsme vyzkoušeli Motionspace několikrát. Na spolupráci oceňuji především kreativitu, schopnost přemýšlet nad produktem, jeho prezentací a vysvětlením potenciálním investorům. Perfektní je také přístup k zákazníkovi a rychlost. Pevně věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobá.

Video kampaň

Getmimo - Web Development program

Navržení kreativních 2D animovaných video kampaní pro sociální sítě a YouTube.

Filip Gresh

Filip Gresh

Motionspace helped us improve the way our app feels and looks. It’s a big difference and one that our customers notice and enjoy every time they open our app.

Cena a deadline

Naší misí je vytvořit něco, co vám pomůže.
Proto každý projekt naceňujeme individuálně
.

Jaká je cena HTML5 bannerů?
Pošlete nám konkrétní požadavek a případné materiály pro tvorbu HTML5 banneru.
My vám následně pošleme nabídku spolu s kalkulací zdarma. Při nacenění zohledňujeme náročnost a délku banneru až po objem zvolených formátů

Jak dlouho trvá tvorba HTML5 bannerů?
Na tvorbu prvotního masteru až po kompletní sadu bannerů potřebujeme 3–7 dní. Pokud vás však tlačí konkrétní deadline, dokážeme boostnout naše kapacity na plné obrátky.

Chci nacenit bannery

Jak probíhá bannerová produkce?

1

Vytvoření konceptu

Pokud nemáte definovanou představu, společně připravíme kvalitní koncept včetně funkčních textů.

2

Návrh storyboardu

Navrhneme statický design, který vám odprezentujeme formou storyboardu. Ve finále se takto vyhneme zbytečné revizi.

3

Schvalování Masteru

Schválený design převádíme do HTML5 animace.

4

Finální sada bannerů

HTML5 banner převádíme do dalších formátů až po finální schválení.

Planet 1 illustration Planet 2 illustration Star 1 illustration Star 2 illustration Star 3 illustration Star 4 illustration

Komplexní pohled

Grafiku netvoříme jako grafici, ale jako reklamní specialisté. Řešíme ideu každého výstupu, připravujeme scénáře, ladíme texty, tvoříme vizuály na míru. Neustále myslíme na to, že reklama má prodávat.

Silný partner pro agentury

Reklamní a mediální agentury nám důvěřují, protože jim umíme rychle dodat kvalitní vizuální podklady, na jejichž tvorbu nemají běžné agentury kapacitu. Přidejte se k nim i vy.

Skvělý poměr cena/výkon

Spolupráce je pro nás úspěšná tehdy, když jsou spokojeny obě strany. Proto je pro nás důležité dodat vám prvotřídní výstup za férovou cenu. Tak, abyste s námi chtěli spolupracovat i příště.

Potřebujete k vaší online kampani kvalitní bannery?

Napište nám, nebo zavolejte a vše nezávazně probereme.

Kontaktujte nás